Petr Šabach konečně vychází elektronicky!

Český trh elektronických knih zažívá jeden ze svých zlomů směrem k rozšíření elektronických knih v České republice. (TZ)

Do elektronické distribuce serveru Palmknihy.cz se díky nakladatelství Paseka dostává jeden z nejúspěšnějších autorů posledních desetiletí, Petr Šabach. Jako první vychází jeho snad nejznámější kniha Hovno hoří. Kniha bude k dispozici pro všechny čtečky elektronických knih, které jsou dostupné v České republice, tedy včetně Amazon Kindle. Další knihy Petra Šabacha budou následovat v přibližně dvoutýdenním intervalu.

„Jsme velice rádi, že můžeme uvést na trh elektronických knih právě Petra Šabacha. Jeho knihy patří k nejoblíbenějším v knihovnách všech členů týmu Palmknih. I pečlivá příprava elektronické knihy a její opětovné čtení při korekturách nám způsobovaly záchvaty smíchu – prostě kniha je skvělá a těšíme se na reakce čtenářů“, říká Jiří Vlček, spolumajitel serveru Palmknihy.

„Knize Hovno hoří se určitě bude dobře dařit i v její elektronické podobě. Věříme, že brzy budou postávat v metru desítky lidí se čtečkami a smát se stejně jako nad tištěnými knihami Petra Šabacha,“ říká Stanislav Škoda, šéfredaktor nakladatelství Paseka.

O společnosti Palmknihy s.r.o.:

Server www.Palmknihy.cz je nejstarší distributor elektronických knih na českém internetu. Během dvanáctiletého působení si z něj čtenáři stáhli bezmála sedm miliónů knih. Knihy server nabízí zejména pro specializované čtečky elektronických knih včetně Amazon Kindle, všechny platformy chytrých mobilních telefonů i tabletů.

O nakladatelství Paseka s. r. o.:

Nakladatelství Paseka se od počátku svého vzniku v roce 1989 zaměřuje na vydávání kvalitní české a překladové literatury a svou publikační činností pokrývá široké tematické spektrum. Knihy Petra Šabacha, jenž je kmenovým autorem nakladatelství, patří mezi čtenáři k nejoblíbenějším.