Adastra pořádá konferenci o informačním managementu

Praha, 13. října 2011 – Mezinárodní konzultační a softwarová společnost Adastra pořádá ve dnech 19. a 20. října v kanadském Torontu již po sedmé odbornou konferenci IM-XI, zaměřenou na informační management. (TZ)

IM-XI  poskytuje prostor pro sdílení poznatků o datových skladech, Business Intelligence a řešení pro správu informací. Účastníci z různých oborů zde mohou diskutovat s klíčovými lídry o konkrétních problémech informačního managementu
a spolupracovat s odborníky na širokém spektru technologií a řešení.

Akce již tradičně zahrnuje celou řadu témat týkajících se například efektivní správy dat, integrace dat do podnikové infrastruktury, přehledů vysoce výkonných databázových technologií a další. Mezi přednášejícími bude, kromě předních odborníků Adastra Corporation, i Ondřej Frydrych, generální ředitel Adastra Česká republika.

Akce je určena například pro ředitele IT, manažery informačních systémů a datových skladů, manažery pro řízení vztahů se zákazníky, systémové integrátory, programátory a vývojáře, datové architekty, administrátory datových skladů nebo databázové analytiky.

O společnosti Adastra

Adastra je mezinárodní konzultační společnost, která dodává špičková softwarová řešení pro váš business. Technologicky nezávislá řešení odrážejí rozsáhlé zkušenosti firmy načerpané z realizace stovek projektů, například pro společnosti Ahold, Allianz, Bank of Montreal, Barclays Bank, Bell Canada, Cetelem, Česká pojišťovna, ČSOB Pojišťovna, DHL, Dresdner Bank, Generální ředitelství cel, GTS Novera, Komerční banka, Orange Slovensko, Telefónica O2, Tipsport, Vodafone, Volkswagen AG a další.

Více informací na www.adastra.cz a www.adastragrp.com.