Limitované edice Battlefield 3 se blíží k vyprodání

Očekávaná akční pecka Battlefield 3 má slibně nakročeno k titulu nejúspěšnější střílečky v České republice. Veškeré předobjednávkové bonusy jsou v současné době vyprodány a zásoby limitovaných edic se krátí.

V současné době již není možné získat k Battlefield 3 předobjednávkové bonusy v podobě Physical Warfare Pack (bonusové zbraně a vylepšení – lehký kulomet Type 88, tlumič výšlehu pro odstřelovací pušku SKS a poloautomatickou brokovniciDAO-12 s flešetovou municí), Specact Kit (unikátní skiny) a Dog Tags (speciální psí známky). Rovněž limitované edice Battlefield 3 se blíží k vyprodání a hráči tak mají nejvyšší čas na předobjednávky.

Hlavní devizou Battlefield 3 Limited Edition je balíček Back to Karkand s novými verzemi čtyř legendárních map z Battlefield 2 – Strike at KarkandGulf of OmanSharqi PeninsulaWake IslandBack to Karkand lze množstvím obsahu a celkovou hodnotou přirovnat k úspěšnému balíčku Vietnam pro Battlefield: Bad Company 2 a pro všechny majitele limitované edice bude dostupný zdarma ke stažení v době jeho vydání.

Battlefield 3 bude k dispozici od 28. října 2011 ve verzcích pro PC, PlayStation 3 a Xbox 360.

Tagged