Adastra a DW Klub pořádají osmý ročník Data Symposia

Praha, 17. října 2011  –  Adastra a DW Klub navazují na předchozí ročníky velmi úspěšné, prestižní IT konference Data Symposium. Již po osmé pořádají toto tradiční setkání předních odborníků v oblasti informačních technologií. Setkání se tentokrát uskuteční ve čtvrtek 1. 12. 2011 v konferenčním centru Tower v Praze. Letošního Data Symposia se zúčastní hned tři hlavní řečníci přímo z Adastra Group, Neilo Lucas, senior viceprezident a hlavní architekt, Darren Edery, generální ředitel Adastra Kanada a Wayne Knaggs, manažer divize Business Solutions.  (TZ)

Neilo Lucas dohlíží na technologickou strategii Adastry. Klientům poskytuje průběžné technické poradenství a u zaváděných řešení dohlíží na dosažení nejvyšší možné technické úrovně. Neilo absolvoval počítačové inženýrství na New University of Lisabon.
Darren Edery se zaměřuje na zlepšení strategických, taktických a operativních rozhodnutí klientů pomocí Business Intelligence a Data Warehousingu. Pomáhá klientům Adastry dodávat optimální řešení pro Information Management a dohlíží
na rozvoj obchodu v Severní Americe. Darren je držitelem vyznamenání BASc v počítačovém inženýrství z University of Waterloo.

Wayne Knaggs má více než 16 let zkušeností v oblasti restrukturalizace obchodních procesů a s analýzou datových a podnikových systémů. Podílel se mimo jiné na velkém ERP systému pro obranný průmysl či na návrhu a zavedení řešení pro velké banky. Wayne se specializuje zejména na Data Governance a je pravidelným řečníkem na významných konferencích z IT oblasti.

„Stejně jako v předchozích ročnících, i nyní se Data Symposia zúčastní řečníci, kteří jsou špičkami ve svém oboru a svým vnímáním problematiky široce přesahující samotnou IT oblast. Jsme přesvědčeni, že se všichni tři pánové dokáží s ostatními účastníky Data Symposia podělit o nové, zajímavé poznatky,“ říká Ondřej Frydrych, generální ředitel, Adastra Česká republika

V předvečer letošního ročníku Data Symposia předá Adastra také ocenění za nejlepší projekty z oblasti informačního managementu mezi svými klienty.

Data Symposium se v průběhu let stalo nejvýznamnější IT konferencí v České a Slovenské republice. Zaměřuje se především na témata jako například management informací, Data Warehouse, Business Intelligence, Master Data Management a Data Governance. Konference hostí pravidelně přes 200 účastníků. Data Symposium je pořádané pod záštitou DW Klubu, který Adastra organizačně zajišťuje.

O DW Klubu

DW Klub je prestižní  nezávislé sdružení špičkových profesionálů z oboru Data Warehousingu a Business Intelligence v České republice a na Slovensku. Skládá se z cca 30 členů – zástupců z nejvýznamnějších českých a slovenských společností různých odvětvích včetně bankovnictví (Česká spořitelna, ČSOB, GE Money Bank, Raiffeisenbank, Tatrabanka), pojišťovnictví (Česká pojišťovna, ČSOB pojišťovna, ING), telekomunikace (Telefónica O2, T-Mobile, Vodafone) a mnoho dalších. Na pravidelných setkáních
se diskutují nejžhavější praktická témata z oboru a vystupují zde přední odborníci od nás i ze zahraničí. DW Klub vznikl v roce 2001 z iniciativy společnosti Adastra, která organizačně zajišťuje jeho chod.

O společnosti Adastra

Adastra je mezinárodní konzultační společnost, která dodává špičková softwarová řešení pro váš business. Technologicky nezávislá řešení odrážejí rozsáhlé zkušenosti firmy načerpané z realizace stovek projektů, například pro společnosti Ahold, Allianz, Bank of Montreal, Barclays Bank, Bell Canada, Cetelem, Česká pojišťovna, ČSOB Pojišťovna, DHL, Dresdner Bank, Generální ředitelství cel,  GTS Novera, Komerční banka, Orange Slovensko, Telefónica O2, Tipsport, Vodafone, Volkswagen AG a další. Více informací na www.adastra.cz a www.adastragrp.com.