Konica Minolta představí SharePoint: efektivní systém pro řízení dokumentů

Brno, 20. 10. 2011 – Konica Minolta představí vlastní řešení SharePoint, které pomáhá efektivně řídit oběh dokumentů ve společnosti. Pro všechny zájemce připravila dva semináře, které se budou zabývat možnostmi firemní komunikace a spolupráce ve firmě prostřednictvím cloudové služby Office 365 společnosti Microsoft. (TZ)

Setkání pod názvem „S námi řídíte dokumenty na platformě Microsoft“ se uskuteční v úterý 25. října v brněnském hotelu Voroněž a ve čtvrtek 3. listopadu v BB Centru budovy Alpha v Praze.

„Pro firmy znamená zavedení řešení nejen výrazné finanční úspory, ale také mimořádnou bezpečnost celého procesu. Každý zaměstnanec má jasně daná přístupová práva k jednotlivým dokumentům a management firmy tak má dokonalý přehled o tom, co se s každým dokumentem v daný moment děje,“ vysvětluje Aleš Klenka, ředitel divize ECM v Konica Minolta, který je také jedním z přednášejících na semináři.

Microsoft SharePoint je systém určený pro správu obsahu a podporu efektivní spolupráce uživatelů. Výhodou propojení s multifunkčními zařízeními Konica Minolta je pak zejména to, že část metadat vzniká přímo na multifunkcích.

Na semináře se přihlásilo již více než 80 účastníků.

Registrace na http://www.konicaminolta.cz/roadshow.

Program semináře:

9:30–9:45 Uvítání

9:45–10:45 Systém SharePoint jako platforma pro spolupráci a sdílení dokumentů

11:00–12:00 Aplikace dataPoint – řešení Konica Minolta pro oběh dokumentů na platformě SharePoint

12:30–13:15 Pokročilá workflow nad systémem SharePoint

13:30–14:30 Firemní komunikace a spolupráce ve firmě prostřednictvím Microsoft cloudové služby Office 365

Termín a místo:

25. 10. 2011 Brno – hotel Voroněž, Křížkovského 47

3. 11. 2011 Prah – BB Centrum Alpha, Vyskočilova 1461/2a (místnost Leo – 7. patro)

O společnosti Konica Minolta Holding, Inc.

Konica Minolta je zastoupena v 64 zemích celého světa. Zaměstnává celkem 35 600 zaměstnanců a její výrobky a služby můžete najít na 14 000 obchodních a servisních místech. Centrálu má v Tokiu, evropská centrála sídlí v Hannoveru a americká v Ramsey (New York). Rychlý vývoj všech technologií zajišťuje více než 26 vývojových a technických center.

O společnosti Konica Minolta Business Solutions Czech

Konica Minolta Business Solutions Czech spol. s r. o. je součástí celosvětové sítě a uspokojuje potřeby, které vznikají na českém trhu a pečuje o české zákazníky. V roce 2005 a 2010 bylo české zastoupení společnosti Konica Minolta vyhlášeno nejlepším zastoupením v evropském regionu, a to především díky kvalitě zákaznických služeb. Pozici na trhu podtrhují i tržní podíly roku 2010 – Konica Minolta je v České republice číslo jedna v produkčním tisku s podílem přes 65 %. Lídrem trhu je i v prodeji barevných multifunkčních zařízení (38,2 %) a prodeji černobílých multifunkčních zařízení (27 %). Více informací na www.konicaminolta.cz.