AirLive představuje nejmenší 2Mpix PTZ IP kameru na světě AirCam PoE-2600HD

AirLive, jedna z nejpokročilejších světových značek networkingu a komunikačních zařízení, představila AirCam POE-2600HD  high-endovou  otočnou kameru s digitálním zoomem a nočním viděním.  Jedná se o nejmenší 2Mpix motorickou  PTZ (Pan Tilt Zoom) IP kameru na světě. Díky své schopnosti se otáčet na základě požadavků uživatelů nebo plánovaně, pokryje jedna kamera daleko větší území zájmu. (TZ)

Integrovaný MicroSD-slot nemá omezenou kapacitu. Využití Micro-SD karty je vhodné tam, kde není přístup k síti a nebo jako záloha při výpadku spojení. Díky tomu uživatel nepřijde o žádná data.

AirLive AirCam POE-2600HD obsahuje 12 vysoce výkonných infračervených LED diod (IR LED), což umožňuje sledovat prostor do 15-ti metrů od kamery i za úplné tmy. Rozpoznat obličeje pak lze do vzdálenosti 10-ti metrů.  PoE napájení umožňuje snadnou a rychlou instalaci za použití jen jednoho kabelu pro přenos obrazových informací a elektrické energie.

Maximální rozlišení  AirLive AirCam POE-2600HD je 1820×1080 a rychlost 30 fps (snímků za vteřinu) poskytuje dokonalý a ostrý obraz. Video kodek H.264 komprimuje data do malých souborů při zachování kvality obrazu a díky tomu je šetrný k diskové kapacitě a vytíženosti sítě.

Ke každé kameře AirLive AirCam POE-2600HD je dodáván zdarma SW CamPro Express64, který je vhodný jak pro domácí, tak i firemní účely / aplikace.
Více informací naleznete zde: http://cz.airlive.com/product/product_3.php?pdid=PD1304904185254

AirLive :

AirLive (www.airlive.com), jedna z nejpokročilejších světových značek networkingu a komunikačního zařízení, poskytuje AirLive produkty jako : Wireless, IP, Security, Broadband communication system a pokročilé inovace pro domácnost, SOHO a SMB. “Simple yet powerful networking” je filosofie naší společnosti pro všechny produkty. AirLive produkty jsou jako Vaši spolehliví přátelé v životě, kteří Vám vždy pomohou. Pro více informací o AirLive produktech, prosím kontaktujte Vašeho dealera nebo navštivte naše webové stránky : www.airlive.com