Kingston Technology v České republice zahajuje spolupráci s katalogem Icecat a zvyšuje tak hodnotu přidaných služeb pro své channel partnery

Praha, 7. prosince 2011 – Společnost Kingston Technology Europe Ltd, dceřiná společnost Kingston Technology Company, největšího nezávislého výrobce paměťových produktů na světě, dnes v České republice oznámila zahájení spolupráce se společností Icecat, vydavatelem bezplatného volně přístupného katalogu, který poskytuje produktové informace více než 17 000 partnerů v prodejních kanálech na celém světě. Icecat jim zdarma nabízí přístup k informacím o produktech daného výrobce, obrázkům a technickým parametrům. (TZ)

„Neustále hledáme nové způsoby, jak zjednodušit naše nástroje a pomoci tak zvýšit produktivitu našich partnerů. Aktuální a přesné informace v digitální podobě jsou základní součástí naší všestranné podpory partnerů v prodejních kanálech, kteří tak mohou zase dopřát lepší služby svým zákazníkům,” řekla Gill Taylor, EMEA marketingová managerka pro prodejní kanály ve společnosti Kingston Technology. „Po předchozím průzkumu velmi rádi zahajujeme partnerství se společností  Icecat  také v České republice a jsme přesvědčeni o tom, že nám tato spolupráce umožní splnit výše uvedené cíle.”

Rozhodnutí společnosti Kingston Technology o spolupráci s Icecatem je dalším důkazem o snaze podpořit prodejní kanály. Na rozdíl od jiných služeb poskytujících produktové informace je využití dat z Icecatu plně hrazeno výrobci a pro resellery je ZDARMA. Icecat nabízí více než 1 350 000 produktových datasheetů, které jsou schválené výrobci a dostupné ve formátu XML nebo URL a jsou tak ideální k použití pro elektronické obchody a systémy ERP.

„Dnes si již e-shopy ani distributoři nemusí popisky prodávaných produktu vytvářet sami, ale stáhnou si je jednoduše z Icecatu zdarma, a to včetně fotografií a dalšího produktového obsahu,” uvadí Richard Klatovský, regionální manažer Icecatu pro CEE. „Nyní se databáze Icecatu rozšiřuje i o kompletní popisky produktů Kingstonu v češtině.”

Společnost Icecat tak již nyní poskytuje informace o produktech Kingston v místním jazyce osmi evropských zemí: v České republice, Polsku, Itálii, Německu, Nizozemsku, Španělsku, Francii a Velké Británii, s výhledem na další rozšíření služeb v budoucnu. Podrobnější informace vám poskytne místní zástupce společnosti Kingston Technology.

O společnosti Icecat

Icecat NV je nezávislým vydavatelem statistik o stavu e-commerce a dodavatelem technických specifikací produktů a jejich popisů (produktových listů). Icecat působí po celém světě, je součástí skupiny iMerge BV podnikající v oblasti e-commerce a pro rok 2011 je uveden v prestižním seznamu Deloitte Technology Fast50 pro Benelux. Icecat pokrývá více než 4 000 různých značek, jejichž produkty jsou v databázi Icecatu podrobně popsány v 35 jazycích. Hlavním produktem Icecatu je otevřený katalog Open Icecat obsahující produktové listy k výrobkům 270 předních technologických značek, přičemž jeho obsah je k dispozici všem zájemcům zdarma (seznam zúčastněných firem naleznete zde: http://www.icecat.cz/menu/partners/index.htm). Open-sourcový koncept Open Icecatu je ve světovém měřítku zcela unikátní. Více informací na www.icecat.biz (v ČR: www.icecat.cz, v SR: www.icecat.sk)

O společnosti Kingston Technology Company, Inc.

Společnost Kingston Technology Company, Inc. je největším nezávislým výrobcem paměťových produktů na světě. Kingston vyvíjí, vyrábí a zajišťuje distribuci paměťových produktů pro stolní počítače, notebooky, servery a tiskárny, dále flash pamětí pro PDA, mobilní telefony, digitální fotoaparáty a MP3 přehrávače. Společnost Kingston má díky celosvětové síti dceřiných a přidružených společností výrobní závody v Kalifornii, na Taiwanu a v Číně a její obchodní zastoupení jsou ve Spojených státech, v Evropě, Rusku, Turecku, na Ukrajině, v Austrálii, Indii, Taiwanu, Číně a Latinské Americe. Další informace můžete získat na telefonním čísle +44 (0)1932 738888 nebo na internetové adrese www.kingston.com/europe.