Předčasný vstup do Star Wars: The Old Republic již 13. prosince

Vydání MMORPG Star Wars: The Old Republic z prostředí Hvězdných válek se blíží a již v úterý 13. prosince odstartuje Early Game Access (předčasný vstup do hry) pro hráče, kteří si hru předobjednali a aktivovali si účet pomocí získaného sériového čísla.

Early Game Acceess tak fanouškům nabízí až sedmidenní náskok (oproti dříve avizovaným pěti dnům) před oficiálním otevřením herních serverů a zahájením prodeje Star Wars: The Old Republic, které je stanoveno na 20. prosince 2011. Hráči, kteří si hru předobjednali, budou do Early Game Access zváni postupně podle toho, čím dříve si aktivovali předobjednávkový kód.

Již nyní je možné stahovat herního klienta a připravit se v předstihu na vstup do Early Game Access na http://www.swtor.com/early-access. Hráči, kteří se účastnili posledního víkendového betatestu v závěru listopadu, nemusí znovu stahovat herního klienta a mohou si hru jeho prostřednictvím pouze aktualizovat na nejnovější verzi. Více informací najdete zde: http://www.swtor.com/news/news-article/20111207

Vzhledem k velkému zájmu a nyní již velmi omezenému množství kopií Star Wars: The Old Republic by si hráči měli co nejdříve zajistit vstup do hry pomocí předobjednávky u oblíbeného prodejce nebo na portálu Origin (store.origin.com). Je možné, že hry nebudou v den spuštění k dispozici.

Tagged