Star Wars: The Old Republic se otevírá pro hráče s přednostním přístupem

Praha – 13. prosince 2011 – Divize BioWare společnosti Electronic Arts startuje program přednostního přístupu* do hry Star Wars: The Old Republic. Rozsáhlý svět očekávané MMORPG se otevírá přesně 20. prosince 2011, ale zákazníci, kteří si hru předobjednali a aktivovali mezi prvními, mohou začít vstupovat do hry již dnes, 13. prosince 2011 od 12,00 hod. (TZ)

Hráči budou do hry vstupovat ve  vlnách, aby byl průběh co nejplynulejší. Program přednostního přístupu pomůže lépe zvládnout objem zatížení serverů tak, aby byl běh hry od prvního dne naprosto bezproblémový. K  přednostnímu přístupu si lidé musí předobjednat kopii Star Wars: The Old Republic a uplatnit její kód**. Předobjednávky jsou limitovány u většiny vybraných prodejců a také na portálu Origin.com, který distribuuje digitální verze.

Milióny fanoušků již měly šanci vyzkoušet hru během prvních betatestů a hráči vytvořili více než 78 tisíc guild. Ještě nikdy předtím neměli fanoušci MMO možnost objevovat tak obrovskou galaxii Star Wars, v níž se pohybují plně dabované postavy, jimž propůjčili hlasy profesionální herci v angličtině, francouzštině a němčině. Je to také první MMO hra, která nabídne atraktivní příběhy, jež se rozvinou na základě chování hráčů. Ti se v nich dále setkají s mnoha postavami společníků, kteří ovlivní průběh celého dobrodružství.

Další informace o Star Wars: The Old Republic, předobjednávkové kampani a speciálních edicích najdete na www.StarWarsTheOldRepublic.com/pre-order. Dění okolo hry můžete také sledovat na Twitteru (http://twitter.com/swtor) nebo na oficiální stránce Star Wars: The Old Republic na Facebooku (http://facebook.com/starwarstheoldrepublic).

Součástí každé kopie Star Wars: The Old Republic je 30denní předplatné hry, které lze poté obnovovat za €12,99 měsíčně, €35,97 čtvrtletně (€11,99/měsíc) nebo €65,94 půlročně (€10,99/měsíc).

* Platí podmínky a omezení. Více na www.StarWarsTheOldRepublic.com/preorder.

** Kódy lze zadat na stránce www.StarWarsTheOldRepublic.com/preorder. Jejich množství v předobjednávkové kampani je omezeno a budou přidělovány v pořadí podle objednávek.

Tagged