Xperia™ a Box® nadělují k Vánocům 50GB v on-line úschovně

Praha/Londýn – 16. prosince 2011 – Společnost Sony Ericsson dnes oznámila detaily nové spolupráce s on-line úschovnou Box®, která přináší všem majitelům telefonů řady Xperia™ 50 GB volného prostoru pro sdílení a ukládání obsahu. Jednoduchým přihlášením do svého Box® účtu prostřednictvím aplikace Box® pro Android™ na AndroidTM Market, získají majitelé telefonů Xperia™ trvalý volný přístup do cloudové úschovny určené snadnému sdílení obsahů. (TZ)

Akce s úschovnou Box® potrvá od 15. prosince 2011 až do 31. prosince 2012 a je určená všem zákazníkům, kteří vlastní smartphone řady Xperia™ počínaje modelem Xperia™ X10.

„Protože naši zákazníci stále častěji využívají své telefony XperiaTM pro pořizování fotek, poslech hudby a sledování videí, chtěli jsme jim dopřát možnost nahrát svá data v cloudu a sdílet je prostřednictvím celé řady zařízení. XperiaTM a Box® zajistí zákazníkům přístup k obrovskému množství obsahu kdykoliv a odkudkoliv prostřednictvím svých telefonů XperiaTM,“ uvedl Steve Walker, ředitel marketingu společnosti Sony Ericsson.

„Stále více lidí zapojuje své osobní telefony do pracovních záležitostí a naplno využívá mobilního computingu, proto je nezbytné poskytnout dostatečný prostor pro uschování obsahů bez kapacitních omezení,“ řekl Aaron Levie, spoluzakladatel a ředitel společnosti Box®. „Díky partnerství se společností Sony Ericsson můžeme uživatelům nabídnout plnohodnotnou správu i sdílení obsahů v cloudu s  úschovnou  Box®.“

Díky možnosti úschovy a sdílení obsahu prostřednictvím služeb Box® získají uživatelé telefonů Xperia™ snadný přístup ke svým složkám odkudkoliv v rámci celé řady zařízení a aplikací. V současné době využívá Box® více než osm milionů lidí a 100 000 firem pro sledování, nahrávání a práci se svými složkami v cloudu i prostřednictvím mobilních zařízení. Majitelé telefonů řady Xperia™ od teď mohou pracovat v cloudu s nepřeberným množstvím obsahu, 50 GB volného místa odpovídá například kapacitě 50.000 dokumentů, fotografií a prezentací.

Pro více informací o produktech a aktivitách společnosti Sony Ericsson navštivte:

http://blogs.sonyericsson.com/products

Pro lokální informace z České republiky sledujte:

http://www.facebook.com/SonyEricssonCzechRepublic

http://twitter.com/#!/sonyericssonCZ

http://www.youtube.com/sonyericssonczechrep

Sony Ericsson

Sony Ericsson je společným podnikem společností Sony Corporation („Sony“) a Telefonaktiebolaget LM Ericsson („Ericsson“). Každá z firem vlastní padesátiprocentní podíl. V říjnu 2011 bylo zveřejněno prohlášení, že Sony odkoupí podíl Ericssonu, a Sony Ericsson se tak stane výhradním vlastnictvím Sony. K uzavření transakce, která bude podrobena potřebným regulačním opatřením, dojde pravděpodobně v lednu 2012. Během let dokázala společnost Sony Ericsson spojit nejvyspělejší komunikační technologie s prvotřídní zábavou, a vytvořit tak řadu Xperia, ‘nejzábavnější chytré telefony’ v mobilním průmyslu. Sony Ericsson má centrálu v Londýně a operuje na všech důležitých trzích po celém světě. Má výrobní kapacity v Číně a oddělení výzkumu a vývoje v Číně, Japonsku, Švédsku a v kalifornském Silicon Valley. Pro více informací navštivte prosím www.sonyericsson.cz.

Box

Společnost Box byla založena v roce 2005 a provozuje oblíbenou zabezpečenou platformu pro sdílení obsahu. Obsah může být sdílen interně i externě. Přístup je možný prostřednictvím iPad, iPhone, Android, TouchPad a PlayBook aplikací, spolupráce funguje i s partnerskými aplikacemi jako jsou  Google Apps, NetSuite a Salesforce. Box je soukromá firma se sídlem v Paolo Alto podporovaná společenstvím firem Horowitz, Draper Fisher Jurvetson, Emergence Capital Partners, Meritech Capital Partners, Scale Venture Partners, a U.S. Venture Partners. Pro více informací navštivte www.box.com.