Společnosti Adastra a Compuware se staly partnery

Praha, XY. ledna 2012 – Mezinárodní konzultační a softwarová společnost Adastra a společnost Compuware – přední poskytovatel služeb pro měření výkonnosti informačních technologií – se staly partnery. Adastra je od nynějška exkluzivním distributorem řešení společnosti Compuware pro český a slovenský trh. (TZ)

„Středobodem ve filozofii Compuware je koncový uživatel – zákazník. Takový přístup je zcela v souladu s tím, jak přemýšlíme v Adastře. Compuware doplní perfektní péči o data zákazníků, kterou Adastra již dlouho poskytuje, o důležitý prvek, a to konkrétní zkušenost konkrétního uživatele s konkrétní službou. Tím získáváme další množinu zajímavých parametrů, o které lze rozšířit naši nabídku, a zvýšit tak přidanou hodnotu našich řešení,“ říká Jiří Kurejko, Pre-Sales Consultant, Adastra.

Společnost Compuware je špičkou v oblasti měření dostupnosti a rychlosti aplikací a procesů napříč takzvaným „application delivery chain“ – to znamená od datového centra přes poskytovatele internetového připojení až po jednotlivé zařízení, z nějž koncový uživatel k aplikaci přistupuje. To potvrzuje i zařazení Compuware mezi leadery v Gartner Application Performance Monitoring (APM) Magic Quadrant. Podrobné informace najdete na http://www.gomez.com/gartner-positions-compuware-in-leaders-quadrant-for-application-performance-monitoring/

Řešení Compuware používají přední světové finanční instituce (Wachovia, JP Mogran Chase, American Express), internetové obchody (Amazon, Expedia, Office Depot) a další významné společnosti z různých odvětví, například BBC, MTV, Facebook nebo Google.

O společnosti Adastra

Adastra je mezinárodní konzultační společnost, která dodává špičková softwarová řešení pro váš business. Technologicky nezávislá řešení odrážejí rozsáhlé zkušenosti firmy načerpané z realizace stovek projektů, například pro společnosti Ahold, Allianz, Bank of Montreal, Barclays Bank, Bell Canada, Cetelem, Česká pojišťovna, ČSOB Pojišťovna, DHL, Dresdner Bank, Generální ředitelství cel, GTS Novera, Komerční banka, Orange Slovensko, Telefónica O2, Tipsport, Vodafone, Volkswagen AG a další.

Více informací na www.adastra.cz a www.adastragrp.com.