Vaše video s dosud nejnadupanější řadou videokamer Samsung

Las Vegas, USA, 10. ledna 2012 – Přední světová společnost v oblasti digitálních médií a digitální konvergence Samsung Electronics Co., Ltd. dnes představila nejnovější přírůstky do rodiny videokamer, které nabízí celou řadu nových užitečných funkcí pro každého uživatele. Videokamera Samsung QF20 přináší novou funkci Switch Grip, díky níž můžete nahrávat pohodlně ze tří různých úhlů.  Kamera s označením QF20F má navíc  integrovanou revoluční Wi-Fi technologii, díky které je ukládání a sdílení videí rychlé a jednoduché. Videokamera Samsung F80 je nepostradatelným rodinným společníkem, kterého si vezmete kamkoli, zatímco Samsung W300 je pro svůj robustní design jednoznačnou volbou pro nevyléčitelné dobrodruhy. (TZ)

Flexibilní rodinná zábava s modely Q20/QF20

Videokamera Samsung Q20 vychází z populárního modelu Q10 a přináší funkci Switch Grip 2, která umožňuje Vertical Recording (vertikální nahrávání), a tím zvyšuje flexibilitu nahrávání ze tří úhlů. Switch Grip díky gyroskopickému snímači uvnitř rozpozná úhel a otočí displej do polohy, ze které lze snadno sledovat a ovládat nahrávání. Model Samsung QF20 disponuje také  funkcí Auto-Backup, se kterou lze rychle a bezpečně zálohovat své vzpomínky na vybrané PC.

Stylová videokamera Samsung Q20 nabízí kvalitní 1080i Full HD videozáznam, 20x optický zoom a kreativní funkce v tenkém a snadno přenosném designu. Je ideálním společníkem pro mladé aktivní rodiny, protože je lehká a snadno ovladatelná. Videokamera Samsung Q20 obsahuje nové „Shake It“ funkce, které se přidávají náhodně jednoduchým chvěním kamery a dodají vtip rodinnému videu. Například Art Time-lapse (časosběrný záběr) včetně zpětného časosběrného záznamu dodávají velký prostor pro vlastní tvořivost kamaramana. Naopak funkce One Touch recording a dotykový LCD displej usnadňuje ovládání a editaci záznamu pouhým jedním stiskem tlačítka.

Terénní videokamera Samsung W300/W350 pro extrémní záběry v extrémních podmínkách

Videokamery Samsung W300 jsou nejnovějším přírůstkem „robustní“ řady kapesních videokamer navržených tak, aby splnily roli ideálního společníka pro sportovní a outdoorové nadšence. Voděodolnost do hloubky pěti metrů, schopnost vydržet pád z výšky až dvou metrů a protiprachová úprava dovolují uživatelům zachytit všechna dobrodružství jejich životního stylu v kvalitním videozáznamu s rozlišením 1080/30p Full HD. Inovativní funkce byly speciálně navrženy pro extrémní použití – například s využitím přídavného plováku u modelu W350 je možné filmovat, zatímco kamera pluje na hladině. 5M BSI CMOS senzor a objektiv F2.2 zase usnadňují fotografování při slabém osvětlení a zprostředkují vysoce kvalitní obraz. Funkce Switch Grip (pouze u modelu W350) zajistí, že vaše videa zůstanou v ideální poloze, ať už jste na raftu na divoké vodě nebo natáčíte seskok padákem!

Rodinné zážitky v HD s videokamerou Samsung F80

Samsung F80

Videokamra Samsung F80 je výbornou volbou pro natáčení rodinného videa, přináší vylepšenou kvalitu obrazu HD v cenově dostupném a elegantním balení, inteligentní funkce a připojení přes HDMI kabel. 52x optický zoom a 65x Intelli-Zoom vám dovolí záběry zblízka. Model F80 nabízí 1280 x 720 30p záznam pro jasný obraz se všemi detaily díky 1/3.2 „CMOS senzoru s rozlišením 5M pixelů, kvalitní 1080i rozlišení videa přes HDMI a funkci Smart Background Music II, která umožňuje snadno přidat vlastní soundtrack, aby vaše filmy byly skutečně nezapomenutelné.

Jiří Kolařík, produktový manažer divize Digital Imaging společnosti Samsung Electronics říká: „Naše nejnovější řada videokamer nabízí perfektní řešení pro jakýkoli životní styl. QF20 nabízí funkci Wi-Fi připojení pro nejsnadnější způsob sdílení a uchovávání vzpomínek. Ať už jste aktivní rodina, outdoorový nadšenec nebo začínající režisér, každá z těchto videokamer nabízí výjimečný design a funkce, díky nimž vaše tvořivost ožije.“

Vytvořte si vzpomínky v umělecké kvalitě

Všechny videokamery nové řady nabízejí kreativní funkce, které ozvláštní vaše videa, a to bez nutnosti následné úpravy záznamu či dokonce využití počítače!  S využitím funkce My Clip, která je dostupná u všech modelů celé řady, můžete jednoduše vybrat a označit ty nejdůležitější části záznamu a ihned tak vytvoříte „montáž“ nejzajímavějších zachycených momentů. Vylepšená funkce Smart BGM II (Background Music) dodá atmosféru vašim filmům synchronní hudbou, která se hlasitostí automaticky přizpůsobí vašemu videoklipu. Všechny videokamery také umí brilatní statické záznamy (Still Shot – fotografie) – pro chvíle, které si to zaslouží!

Podrobné informace, videoukázky a fotografie výrobků naleznete na k tomuto účelu zřízených stránkách společnosti Samsung na adrese: www.samsungces.com a www.global.samsungtomorrow.com.

O společnosti Samsung Electronics

Společnost Samsung Electronics Co., Ltd. je předním světovým výrobcem polovodičů, telekomunikačních zařízení, digitálních médií a technologií určených pro digitální konvergenci. V roce 2010 dosáhly její konsolidované tržby výše 135,8 mld. USD. Ve 206 pobočkách v osmašedesáti zemích po celém světě zaměstnává přibližně 190 500 pracovníků. Je rozdělena do dvou samostatných organizací, které koordinují činnost devíti nezávislých divizí: Digital Media & Communications, pod níž spadají Visual Display, Mobile Communications, Telecommunication Systems, Digital Appliances, IT Solutions a Digital Imaging; a Device Solutions, jež se skládá z divizí Memory, System LSI a LCD. Společnost Samsung Electronics si vydobyla uznání za špičkové výsledky, kterých dosahuje při plnění celé řady ekonomických, ekologických a sociálních kritérií, a byla vyhlášena nejudržitelnější technologickou společností z Dow Jonesova indexu udržitelnosti za rok 2011. Další informace získáte na adrese www.samsung.com.

Více informací naleznete na www.samsung.cz a www.samsung.cz/blog