Bezdrátové dobíjení pro iPhone a luxusní kožené pouzdro s klávesnicí pro iPad od značky Dexim

Nabídka příslušenství značky Dexim pro iPhone a iPad, dostupných na českém trhu, se rozrostla o další zajímavé produkty. Mezi ty nejzajímavější a nejoriginálnější patří bezdrátová nabíječka Frixbee Wireless Charger pro iPhone a luxusní kožené pouzdro s bluetooth klávesnicí pro iPad2. (TZ)

Dexim Frixbee Wireless Charger je bezdrátová nabíječka a kvalitní pouzdro pro Apple iPhone 4 a 4S. Stačí dát iPhone do pouzdra, které je součástí balení, a položit na bezdrátovou stanici. iPhone se poté začne nabíjet automaticky. Nabíjení je bezpečné a efektivní, o jeho stavu informuje LED indikace. Balení obsahuje pouzdro na telefon, bezdrátovou nabíjecí stanici, nabíjecí adaptér a microUSB kabel.

Video – Dexim Frixbee Wireless Charger: http://youtu.be/WeV3LrEkl6g.

iBluek Wireless Keyboard and Leather Portfolio je pouzdro s klávesnicí pro iPad2. iBluek nabízí ochranu pro samotný přístroj a kvalitní bezdrátová bluetooth klávesnice poskytne větší komfort při práci tam, kde dotyková obrazovka nestačí. Pouzdro i klávesnice jsou potaženy kvalitní kůží, která dodává oproti plastu pocit luxusu a má dlouhou životnost. Klávesnice je k pouzdru připevněna magnety, jde při práci jednoduše oddělit nebo nechat mimo, pokud ji na cestách nebudete potřebovat. Li-Ion baterie klávesnice nabízí 100 dní v pohotovostním režimu a až 90 hodin nepřetržitého provozu.

Video – iBluek Wireless Keyboard and Leather Portfolio: http://youtu.be/OTsLy1qNZO4.

Dexim je celosvětově registrovaná značka vyrábějící rozsáhlou řadu příslušenství a doplňků k mobilním telefonům, tabletům a dalším zařízením, včetně Apple iPhone, iPod a iPad. V současné době jsou výrobky Dexim zastoupeny ve více než 45 zemích. Posláním značky je poskytovat zákazníkům atraktivní a cenově dostupné produkty. I přes četná uznání a ocenění se výzkumný a vývojový tým značky Dexim snaží neustále inovovat produkty, které pomáhají uživatelům a jejich zařízením zvýšit výkon, ochranu a výrazně se odlišit od ostatních. Více o produktech Dexim naleznete na www.idexim.cz a www.dexim.net.