Vlasta Pacáková jmenována do funkce HR ředitelky společnosti Adastra

Praha, 24. ledna 2012 – Mezinárodní konzultační a softwarová společnost Adastra jmenovala Vlastu Pacákovou do funkce HR ředitelky.  (TZ)

„Vlasta Pacáková je naší dlouholetou kolegyní a za celou dobu své působnosti prošla funkcemi, které jí umožnily dokonale nahlédnout do personálního fungování i potřeb společnosti. Její jmenování do funkce HR ředitelky je proto logickým krokem a velmi nás těší,“ říká Ondřej Frydrych, generální ředitel Adastra Česká republika.

Vlasta Pacáková přišla do Adastry v roce 2001 z pozice programového analytika společnosti RadioMobil, a.s. Jako senior konzultant Adastry se podílela na řadě projektů pro významné klienty, jako například Česká pojišťovna, a.s., Eurotel, a.s. nebo Contactel, a.s. Následně měla jako manažer technologického týmu na starosti vedení týmu technologických konzultantů, nábor nových pracovníků a vedení pravidelných hodnotících pohovorů. V současnosti je zodpovědná za tvorbu personální strategie společnosti, spoluvytváření firemní kultury a image společnosti, tvorbu metodik náboru, vzdělávání a rozvoje, odměňování, hodnocení zaměstnanců, tvorbu motivačních, sociálních a komunikačních programů. Poskytuje personální konzultace a poradenství vrcholovému managementu a účastní se strategického řízení firmy. Vlasta je vdaná a má 2 děti. K jejím koníčkům patří především lyžování a cyklistika.

O společnosti Adastra

Adastra je mezinárodní konzultační společnost, která dodává špičková softwarová řešení pro váš business. Technologicky nezávislá řešení odrážejí rozsáhlé zkušenosti firmy načerpané z realizace stovek projektů, například pro společnosti Ahold, Allianz, Bank of Montreal, Barclays Bank, Bell Canada, Cetelem, Česká pojišťovna, ČSOB Pojišťovna, DHL, Dresdner Bank, Generální ředitelství cel, GTS Novera, Komerční banka, Orange Slovensko, Telefónica O2, Tipsport, Vodafone, Volkswagen AG a další.

Více informací na www.adastra.cz a www.adastragrp.com.