HP usnadňuje a urychluje práci s aplikacemi

Praha, 27. ledna 2012 – Společnost HP oznámila, že organizace po celém světě mohou nyní získat konkurenční výhodu díky zrychlenému a spolehlivějšímu nasazení zabezpečených aplikací či služeb prostřednictvím softwarové platformy HP Application Lifecycle Management (ALM) 11. (TZ)

Software HP ALM 11 umožňuje firmám či organizacím z oblasti státní správy automatizovat procesy související s modernizací aplikací, včetně správy požadavků, plánování projektů, sledování činnosti, správy vývoje, zajištění úrovně kvality, odhalování chyb, testování výkonu či uvedení do provozu ve zkráceném termínu.

Nástroj HP ALM 11 je součástí řešení HP IT Performance Suite, platformy určené pro rozsáhlá síťová prostředí, která administrátorům nabízí možnosti pro vylepšení stávajícího výkonu IT infrastruktury a průběžně o ní poskytuje relevantní informace. Toto řešení zprostředkovává komplexní přehled o dílčích součástech IT prostředí, automatizuje jeho správu a upravuje výpočetní výkon podle aktuálních požadavků uživatelů.

„Organizace po celém světě jsou závislé na aplikacích, které zajišťují chod kritických firemních procesů a pomáhají udržovat konkurenční výhodu. Zároveň se ale často jedná o zastaralé nástroje, které komplikují včasné nasazení jiných potřebných aplikací pro velké společnosti,“ řekl Jonathan Rende, vicepresident a generální ředitel pro produkty HP Application Transformation v divizi HP Software. „Software HP ALM 11 umožní rychlé nasazení potřebných aplikací při optimalizaci nákladů a bez ztráty výkonu.“
HP ALM vytváří prostor pro inovaci v podnikové sféře

Novozélandská společnost Fonterra Co-operative Group, jeden z deseti největších světových dodavatelů mléčných výrobků, využila software HP ALM 11 ke zefektivnění procesů nasazení aplikací – od definice požadavků a správy, vývoje a testování až po uvedení do provozu. Díky HP ALM 11 může nyní společnost Fonterra sledovat aplikační projekty v reálném čase a operativně provádět softwarové úpravy pro další inovace.

„Počet uvolňovaných aplikací, upgradů a aktualizací se každým rokem zvyšuje, čímž stoupá také tlak na rychlé dodávky kvalitního softwaru,“ řekl Sherry Ludlam, vedoucí testovacího týmu společnosti Fonterra Co-operative Group. „Použitím konzistentních, opakovatelných a standardizovaných postupů v kombinaci s možnostmi řešení HP ALM 11 můžeme bez problémů uspokojit rostoucí počet požadavků zákazníků a nabízet jim nové služby díky kvalitnějším aplikacím, které dále zvyšují naši konkurenceschopnost.“

CIBER Inc., globální systémový integrátor sídlící v Denveru, využívá software HP ALM 11 jako primární nástroj a repositář pro svou službu Testing-as-a-Service, která pomáhá jeho zákazníkům snížit časovou náročnost plánovacích procesů, zvyšuje pokrytí této služby a redukuje náklady spojené s její údržbou; přitom minimalizuje dopad možného nasazení nekvalitního softwaru. Využívání platformy HP ALM, včetně nástrojů Performance Center a Diagnostics Software, umožňuje společnosti CIBER nabízet zákazníkům velmi rozsáhlé testovací služby.

„Zákazníci dnes vyžadují cloudové aplikace – zvyšují totiž celkovou kvalitu služeb při minimu dalších investic, které by jinak byly nezbytné při jejich samostatném provozu,“ řekl Jay Castleberry, IT ředitel společnosti CIBER Inc. „Naše zkušenosti s hloubkovým testováním kombinované se špičkovým testovacím softwarem HP vytvářejí dostupný balík služeb nabízejících kvalitativní a výkonnostní testování pro organizace a projekty všech velikostí.“

HP ALM 11 je klíčovou součástí řešení HP Application Transformation, které velkým firmám pomáhá získat kontrolu nad stárnoucími aplikacemi a neflexibilními postupy.

Řešení HP Application Transformation pomáhají firmám a organizacím v přechodu ke strategii Instant-On Enterprise. Její implementace umožňuje firmám a vládním organizacím ve světě nepřetržité konektivity využívat technologie při veškeré spolupráci se zákazníky, zaměstnanci, partnery a občany.

Doplňující informace o řešení HP Application Solutions lze najít na webových stránkách www.hp.com/go/alm.

O společnosti HP

HP vytváří nové příležitosti pro uplatnění technologií, které významně ovlivňují jednotlivce, firmy, státní správu a celou společnost. Portfolio největší technologické firmy světa, které zahrnuje špičkové produkty z oblasti tiskových řešení, osobní výpočetní techniky, softwaru, služeb a IT infrastruktury, je pečlivě vyvíjeno pro řešení problémů zákazníků. Více informací o společnosti HP (NYSE: HPQ) je k dispozici na webu www.hp.cz.

Tagged