Společnost VMware spouští on-line databázi virtualizačních a cloudových řešení

Palo Alto/Praha, 1. února 2012 – Společnost VMware, Inc. (NYSE: VMW), globální lídr v oblasti virtualizačních řešení a cloudové infrastruktury, představila VMware Solution Exchange, on-line databázi pro virtualizační a cloudová řešení. Platforma umožňuje propojení zákazníků, partnerů i vývojářů v rámci centralizovaného samoobslužného portálu za účelem zjednodušení procesu hodnocení a výběru firemních řešení. (TZ)

Nový způsob hledání řešení pro privátní a veřejný cloud

 • VMware sdružuje obrovskou komunitu více než 2000 partnerů pro oblast technologií, kteří již vytvořili přes 3500 aplikací a 6000 produktů pro infrastrukturu kompatibilních s portfoliem produktů VMware.
 • VMware Solution Exchange umožňuje partnerům a vývojářům, kteří komplementují, integrují či jinak pracují s portfoliem produktů VMware, přímý přístup na trh a prodej řešení potenciálním zákazníkům.
 • Nástroje sociálních médií se vyvinuly a rozšířily do té míry, že zpětná vazba od uživatelů a zapojení komunit hraje důležitou roli v procesu vyhledávání, sdílení a objevování informací na internetu.
  • VMware Solution Exchange navazuje na tuto zkušenost a motivuje zákazníky k využívání vyhledávačů, práci s bohatým multimediálním obsahem a přímému kontaktu s partnery a vývojáři za účelem zjednodušení procesu hledání nejvhodnějších řešení.

K benefitům VMware Solution Exchange patří:

 • Partneři a vývojáři mohou předvést svá řešení a využít při tom bohatý multimediální obsah – YouTube videa, produktové přehledy, rozčlenění do kategorií podle typu technologie, zkušební verze softwaru, screenshoty produktů, technické specifikace a plány ke stažení i další marketingové nástroje.
 • Všichni partneři a vývojáři mohou představit svá řešení kompatibilní se softwarem VMware a třetích stran, s údaji o certifikaci VMware včetně loga VMware Ready a kontaktních informací.
 • Zákazníci všech velikostí od malých a středních firem po velké koncerny mohou objevovat nová řešení a obracet se přímo na partnery a vývojáře s otázkami ohledně licencí, zkušebních verzí, podpory a prodeje.
 • VMware Solution Exchange dává zákazníkům možnost ohodnotit své zkušenosti s konkrétním řešením na pětihvězdičkové stupnici nebo formou komentáře. Mohou také hlasovat o konkrétní verzi partnerského řešení.

Uživatelské rozhraní

 • Domovská stránka VMware Solution Exchange zobrazuje to nejvýznamnější a nejoblíbenější od partnerů a vývojářů společnosti VMware.
 • Řešení jsou rozdělena podle typu technologie a průmyslu společně s produkty VMware, které jsou s daným řešením kompatibilní nebo přímo integrované.

Dále pokračuje znění tiskové zprávy v angličtině:
Executive Quote

Parag Patel, vice president, Global Strategic Alliances, VMware

„With the VMware Solution Exchange, we are offering our robust partner network a new and centralized marketplace to promote their solutions and directly connect with customers to help expedite the sales process. For customers, our goal is to empower them to quickly and easily find the resources they need to make purchasing decisions to accelerate their journey to the cloud, while also helping our technology partners deliver and manage joint solutions in a single, self-service location.”

Industry Support

Quote sheet

Additional Resources

Visit the VMware Solution Exchange
Follow VMware on Twitter: @VMware
Twitter hashtag: #VMwareVSX
VMware Facebook: http://www.facebook.com/vmware
VMware YouTube channel: http://www.youtube.com/VMwareTV

O VMware
Společnost VMware je lídrem v oblasti virtualizačních řešení a cloudové infrastruktury, které umožňují firmám všech velikostí dosahovat lepších výsledků v podnikání v éře cloudu. Zákazníci se na společnost VMware spoléhají při revoluční změně způsobu jak budovat, dodávat a používat informační technologie tak, aby přesně odrážely jejich potřeby. S tržbami ve výši 3,77 miliardy USD v roce 2011 má VMware více než 300 tisíc zákazníků a 25 tisíc partnerů. Společnost sídlí v Silicon Valley a disponuje pobočkami po celém světě. Další informace najdete na www.vmware.com/cz.