Seznam.cz vyhlašuje uzavřené výběrové řízení na poskytovatele reklamních služeb

Seznam.cz oslovil osm agentur s nabídkou vytvořit kreativní koncept nové kampaně pro Seznam.cz a stát se tak dodavatelem reklamních služeb. Výběrové řízení bylo započato 1. února a vítězná agentura bude oznámena nejpozději 20. 2. (TZ)

Seznam.cz oslovil agentury Dark Side, HullaBaloo, Kaspen, Leagas Delaney, McCann Erickson, Outbreak, Saatchi & Saatchi, Young & Rubicam. Do 13. února mají předložit kreativní návrhy pro komunikaci značky Seznam.cz. Tato nová kampaň se objeví v médiích nejspíš ještě v prvním pololetí.

„Výběrové řízení jsme vyhlásili, protože se domníváme, že po upevnění základů značky komunikací v minulém roce máme nyní možnost stavět nové patro. Chceme vidět pohled na to, jak by mohla naše komunikace vypadat z různých úhlů. Hledáme tedy nejzajímavější pohled, který přestaví Seznam.cz, zjednodušeně řečeno jako portál, který nabízí informace a zábavu pro uživatele internetu,“ uvedl k důvodům vyhlášení výběrového řízení na poskytování reklamní služeb pro Seznam.cz Martin Šámal, Senior Brand Manager, Seznam.cz.

Postupně doplníme, informaci, které agentury nabídku účastnit se výběrového řízení přijaly.