Tržby e-shopu CZC.cz rostly o 30 % a přesáhly 1 miliardu Kč

Tržby českého e-shopu s počítači a elektronikou CZC.cz zaznamenaly v roce 2011 30% růst oproti roku 2010. Tržby e-shopu dosáhly 1,003 miliardy Kč a staly se tak vůbec nejlepším výsledkem ve více než 13leté historii firmy.  (TZ)

„V roce 2011 jsme dokončili restrukturalizaci firmy, při které jsme posílili klíčová oddělení. Vedle toho výrazně vzrostla naše marketingová komunikace, zvětšily se skladové zásoby a zrychlila logistika v obsluze zákazníka. Rozšířili jsme také počet našich výdejen o pobočky v Liberci, Ostravě a v Plzni na celkových 10,“ říká Josef Matějka, majitel CZC.cz.

Významný podíl na růstu obratu měly poslední dva kvartály roku a předvánoční nákupy, jak podrobněji komentuje Marek Šalanda:

„V předvánočním období jsme zaznamenali ve srovnání se stejným obdobím roku 2010 o 46 % více objednávek. Tržby nám oproti loňskému vánočnímu období stouply o 59 %. To je obrovský úspěch všech změn, které se za poslední rok kolem CZC.cz udály.“
Další rozvoj čeká CZC.cz i v roce 2012 – v lednu byl spuštěn nový e-shop, na jaře odstartuje od základu přepracovaný věrnostní systém, další posílení čeká marketingovou komunikaci a nezastaví se ani rozšiřování sítě poboček.

Vývoj tržeb e-shopu CZC.cz

O společnosti:

CZC.cz s.r.o. patří mezi největší a nejoblíbenější internetové obchodníky s počítači a elektronikou v České republice. Za 13 let své existence prodal 8 mil. produktů více než 1,8 mil. zákazníků. CZC.CZ je držitelem mnoha ocenění a certifikátů, od Křišťálové lupy 2006 a 2007, certifikátů Gold Partner Microsoft či HP až po certifikát výjimečnosti společnosti TÜV SUD Czech či loga SOAP Sdružení na ochranu spotřebitelů.  CZC.CZ je ryze česká firma a zaměstnává přes 100 zaměstnanců (více na www.czc.cz). Posláním firmy je pomáhat lidem bezstarostně objevovat a pořizovat si nové technologie.