Extreme Performance Tour v Praze

Technologická roadshow Oracle Hardware Systems: The Extreme Performance Tour se uskuteční 29. února 2012 v Praze. (TZ)

Návštěvníci konference budou mít možnost poznat, jak jsou systémy Oracle optimalizovány pro vzájemnou spolupráci tak, aby zvýšily výkon, zjednodušily správu a snížily celkové náklady. Bude se hovořit o budoucnosti hardwarových technologií, o strategii společnosti Oracle a plánech v oblasti vývoje nových produktů a v centru zájmu budou také konkrétní řešení a integrované systémy s důrazem na maximalizaci konkurenčních výhod.

Návštěvníci budou mít možnost se blíže seznámit například se serverovou platformou Oracle SPARC, servery SPARC SuperCluster T4-4, operačními systémy Oracle Solaris a Oracle Linux, storage systémy Pillar Axiom, zařízeními Sun ZFS Storage Appliance a Oracle Database Appliance, a samozřejmě nebudou chybět informace ani o systémech Exadata a Exalogic.

Hlavním řečníkem akce bude Luigi Freguia, Senior Vice President společnosti Oracle, který bude hovořit o zjednodušování IT díky systémům Oracle. Zvláštním hostem konference bude i známý český spisovatel a novinář Ondřej Neff.

Návštěvníci se od odborníků Oracle a předních expertů z oboru například dozvědí, jak:
• urychlit inovaci podniku díky mimořádnému výkonu veškerého hardwaru,
• zjednodušit IT infrastrukturu, a snížit tak náklady, zjednodušit správu a zvýšit produktivitu,
• dosahovat vynikajících výsledků díky mnohamiliardovým investicím společnosti Oracle do výzkumu a vývoje hardwarových systémů,
• plánovat s jistotou díky dlouhodobému závazku společnosti Oracle zvyšovat výkon hardwaru.

Podrobnosti o konferenci, program a bezplatnou registraci naleznete zde – bit.ly/OracleEPT.
O společnosti Oracle

Oracle (NASDAQ: ORCL) vytváří hardware a software pro spolupráci v cloudu i v datových centrech. Pro více informací navštivte www.oracle.com.