Novinky v portfoliu položí základ balíčku MOBIL

Praha, 29. 2. 2012 – Mediazastupitelství AdActive, s.r.o., aktuální trojka v celkovém žebříčku návštěvnosti NetMonitor, posiluje své portfolio o server iFauna.cz a o weby z oblasti chytrých zařízení – SmartMania.cz a SvětAndroida.cz. Ty vytvoří základ novému inzertnímu balíčku společnosti.  (TZ)

MOBIL PACK bude primárně zahrnovat servery píšící o chytrých mobilních zařízeních. Obsahuje také nově zastupované servery – SmartMania.cz (návštěvnost 115 000 RU) a SvětAndroida.cz (návštěvnost 75 000 RU). Oba weby se zaměřují na informační články, recenze přístrojů, tipy na aplikace a podobně. SmartMania je průvodce pro majitele smartphonů s jakýmkoliv operačním systémem, SvětAndroida je určen výhradně uživatelům a fanouškům Androidu.

Další novinkou v portfoliu je web iFauna.cz – se stotřicetitisícovou návštěvností je největším chovatelským webem v ČR. Kromě článků na téma chovatelství obsahuje sekci s inzeráty, e-shop a propojení s oblíbeným tištěným magazínem Fauna.

„Založení balíčku Mobil je vyústěním požadavku inzerentů po webech tematicky zaměřených na chytrá mobilní zařízení. Jejich popularita je stále na vzestupu a cílová skupina čtenářů je také inzertně velmi zajímavá,“ říká Jan Vobecký, ředitel AdActive.

O AdActive, s.r.o.

Mediální zastupitelství a agentura AdActive zastupuje významné subjekty působící on-line – mezi její klienty patří české mediální a reklamní agentury, významné internetové obchody i koncoví klienti. Tým odborníků má dlouholeté zkušenosti s realizací marketingových kampaní na internetu. Nabízí komplexní servis, zhodnocení investic vložených do reklamy v podobě následných zisků, ulehčuje práci partnerským agenturám.

Mezi klíčové produkty společnosti AdActive patří reklamní síť Elity network (www.elity.net) sdružující elitní servery dle přísných výběrových kritérií. Díky širokému spektru spolupracujících serverů umožňuje velmi přesné zaměření na vhodné cílové skupiny formou tematických nákupních balíčku AdActive Packs. AdActive je zapojena do služby VideoAd, umožňující prodej a spouštění video spotů v rámci internetových stránek sdružených do Elity network. Společnost AdActive je členem Sdružení pro internetovou reklamu (SPIR).

Další informace: www.adactive.cz. Aktuální ceník inzerce je k dispozici zde.