ZONER bude prodávat evropskou doménu .eu za 16 Kč

(Brno, 14. 5. 2012) Společnost ZONER software, přední poskytovatel hostingových služeb v České republice, bude prodávat v jednodenní akci doménu .eu za speciální cenu 16 Kč. (TZ)

Společnost ZONER software bude 16. 5. 2012 prodávat evropskou doménu za 16 Kč (+ DPH). Cílem je podpořit třetí nejprodávanější doménu v České republice, která se celosvětově těší více než 3,6 milionům registrací.

Novou doménu .eu za pouhých 16 Kč (19 Kč s DPH) může získat každý zákazník na adrese http://www.czechia.com/. Po ověření volného názvu domény stačí pouze vyplnit údaje na majitele domény a potvrdit objednávku. K dispozici bude pouze 1.000 ks této domény. V případě, že se tento počet neprodá první den akce, bude zákazníkům tato doména nabídnuta následující den 17. 5. 2012 za 17 Kč (20 Kč s DPH).

Akce je určena všem, kteří dosud váhali s nákupem domény. Doména .eu se hodí nejen pro firmy, které obchodně cílí na více než 1 evropskou zemi, ale může být vhodnou variantou k doméně .cz. Její výhodou je také možnost diakritiky a mnoho volných názvů. CEO sdružení EURid, pan Marc Van Wesemael, k tomu dodává: „Doména .eu pomáhá osobám i firmám projektovat jejich aktivity skrz evropské hranice a po celém světě s ochrannou známkou „Made in Europe“, která je příslibem spolehlivosti a kvality. Jsme rádi, že ZONER software je jedním z registrátorů, který .eu doménu aktivně podporuje.“

Více informací najdete na http://www.czechia.com.

O společnosti ZONER software, a.s.

Společnost ZONER software, a.s. (www.zoner.eu), je největší český producent softwaru v oblasti digitální fotografie, grafiky, multimédií a významný poskytovatel internetových služeb souvisejících s prezentací na internetu a e-komercí.
Společnost provozuje své služby pod značkami Czechia (www.czechia.com), Zoner inShop (www.inshop.cz), regZone (www.regzone.cz), Zoner Photo Studio (www.zoner.cz), inPage (www.inPage.cz), Interval.cz (http://interval.cz), Zoner AntiVirus (www.zonerantivirus.cz) a Zoner Press (www.zonerpress.cz).

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s