ČSOB Leasing oceněn v soutěži Zlatá koruna o nejlepší finanční produkty roku

ČSOB Leasing získal se svými produkty v oblasti leasingu pro podnikatele významná ocenění v soutěži Zlatá koruna 2012, která má již v ČR dlouholetou tradici.   (TZ)
ČSOB Leasing byl letos oceněn celkem dvakrát v kategorii Leasing pro podnikatele a získal:

  • 2. místo za produkt „Financování elektromobilů“;
  • 3. místo za produkt „ČSOB Autolease – produkt iFlotila“ (Operativní leasing s možností sjednání skutečné zákonem uznávané elektronické fakturace)

Finanční akademie a odborná porota soutěže ocenila produkty z nabídky ČSOB Leasing, které přispívají k rozvoji mobility, resp. podporují budoucí efektivitu na straně zákazníků.
„Nacházíme se v době, kdy přestávají platit mnohé zavedené představy, v době kdy se stává Internet plnohodnotnou alternativou světa mimo něj, kdy již mnohé dopravní prostředky pohání pouze elektřina, kdy nosičem faktury v obchodním styku může místo papíru být i pouhá elektronická datová, nebo kdy potřeba „vlastnit“ je nahrazována potřebou „být mobilní“. Snažíme se reflektovat tyto změny v oblasti našich produktů v návaznosti na potřeby a přání zákazníků. Vážíme si, že vedle našich zákazníků toto pozitivně hodnotí i odborná veřejnost.“ říká v reakci na výsledek soutěže Petr Neuvirth, ředitel Strategického marketingu & rozvoje produktů ČSOB Leasing, a.s.

„Podíl operativního leasingu v minulém roce na relevantním trhu leasingových společností vzrostl na 22 %. V roce 2011 jsme poskytli českým podnikatelům, mimo jiné, jen v operativním leasingu financování v objemu 1, 444 mld. Kč. Tržní podíl ČSOB Leasing na trhu v operativním leasingu vzrostl a ne jinak je tomu trendově i v roce 2012. Jsem rád, že si vysoké kvality tohoto našeho leasingového produktu cení zákazníci, a to vedle univerzality a šíře naší nabídky finančních produktů, kterou umí nabídnout na trhu asi pouze velká univerzální leasingová společnost našeho typu. Jsem ale rád dvojnásobně, když tuto kvalitu ocení i odborná veřejnost v rámci uznávané soutěže mezi produkty na našem trhu.“ komentuje opakované vítězství v soutěži s desetiletou tradicí Josef Rosenkranz, místopředseda představenstva a výkonný ředitel pro obchod ČSOB Leasing, a.s.

Informace o ČSOB Leasing, a.s.

ČSOB Leasing, a. s., je 100% dceřinou společností Československé obchodní banky, a. s., členem skupiny ČSOB a významné nadnárodní skupiny KBC. Prostřednictvím sítě vlastních poboček poskytuje finanční služby podnikatelům i soukromým osobám, v oblasti financování osobních, užitkových a nákladních automobilů, strojů, zařízení, technologií, investičních celků a výpočetní techniky. ČSOB Leasing je držitelem certifikátu jakosti podle normy ISO 9001:2008. ČSOB Leasing, a.s. od počátku svého působení na trhu (rok 1995) do konce února 2012 uzavřela 325 tisíc smluv a poskytla financování v objemu 159 mld. Kč.