Nový školní rok zahajuje AdActive s novinkami v portfoliu

Praha, 3. 9. 2012 – Mediazastupitelství AdActive, s.r.o., posiluje od září své portfolio o servery Meteopress.cz a Avízo.cz. Oba weby bude exkluzivně zastupovat v rámci své sítě AdActive Network. (TZ)
Meteopress.cz – jednička mezi profesionálními weby o počasí se s měsíční návštěvností více než 300 tisíc reálných uživatelů stane jedním z pilířů reklamní nabídky AdActive, zařadí se do balíčku ŽENY. Meteopress.cz poskytuje čtenářům nejen předpovědi počasí a související servis, ale také řadu zajímavostí ze světa meteorologie.

Další novinkou v portfoliu je Avízo.cz – inzertní server s návštěvností téměř 200 tisíc reálných uživatelů. Avízo.cz je internetová verze oblíbených tištěných novin pro soukromou a komerční inzerci zacílených na Moravskoslezský, Olomoucký a Zlínský kraj.

        

„Na internetovém trhu je stále několik úspěšných projektů, které bychom rádi měli ve svém portfoliu. Jedním z takových serverů je právě Meteopress.cz, a my jsme velmi potěšeni, že máme příležitost k nastavení úspěšné spolupráce,“ říká Jan Vobecký, ředitel AdActive.

O AdActive, s.r.o.

Mediální zastupitelství a agentura AdActive zastupuje významné subjekty působící on-line – mezi její klienty patří české mediální a reklamní agentury, významné internetové obchody i koncoví klienti. Tým odborníků má dlouholeté zkušenosti s realizací marketingových kampaní na internetu. Nabízí komplexní servis, zhodnocení investic vložených do reklamy v podobě následných zisků, ulehčuje práci partnerským agenturám. Mezi klíčové produkty společnosti AdActive patří reklamní síť Elity network (www.elity.net) sdružující elitní servery dle přísných výběrových kritérií. Díky širokému spektru spolupracujících serverů umožňuje velmi přesné zaměření na vhodné cílové skupiny formou tematických nákupních balíčku AdActive Packs. AdActive je zapojena do služby VideoAd, umožňující prodej a spouštění video spotů v rámci internetových stránek sdružených do Elity network. Společnost AdActive je členem Sdružení pro internetovou reklamu (SPIR).

Další informace: www.adactive.cz. Aktuální ceník inzerce je k dispozici zde.