Publero aktualizovalo aplikaci pro iPad a připravuje verzi pro iPhone

Brno, 4. září 2012 – Digitální distributor tisku Publero uvedl do App Store novou verzi aplikace pro iPad. Aplikace umožňuje čtení a nákup elektronických periodik. Aktualizovaná verze nově přináší např. registraci/přihlašování přes facebook či komfortnější stahování titulů. Publero Mobile pro iPad je k dispozici zdarma na App Store od 3. září 2012. Následující verze 1.3 bude zaměřena na vznik společné app jak pro iPhone, tak pro iPad. (TZ)

Nativní aplikaci pro iPad Publero uvedlo na trh v dubnu 2012. Během čtyř měsíců aplikace prošla již druhou aktualizací, přičemž její vývoj nadále pokračuje rychlým tempem. „Kvůli k velkému zájmu ze strany uživatelů dostalo Publero pro iPad v našem vývoji vysokou prioritu. Uživatelé se navíc aktivně na vývoji podíleli – testeři se nám sami hlásili o beta verze a velmi ochotně reportovali veškeré chyby a tipy na zlepšení,“ dodal k aplikaci Petr Zapletal, business manager společnosti Publero. Rostoucí zájem o čtení periodik na iPadu se projevil nejen aktivním přístupem uživatelů k testování a zlepšování aplikace, ale i prudkým rozšířením čtenářské základny. Čtyři měsíce po uvedení získala aplikace pro iPad 2 500 aktivních čtenářů, aniž by k aplikaci byla vedena reklamní kampaň.

O aplikaci Publero Mobile pro iPad

Publero Mobile je nativní aplikace pro iPad. Aplikace umožňuje čtení a prohlížení titulů dostupných na portálu Publero.com. Po instalaci Publero Mobile do vašeho iPadu se stačí přihlásit k účtu na Publero.com a následně můžete začít číst či nakupovat různé tituly. Ihned po přihlášení je také možné stáhnout do iPadu obsah vaší Publero knihovny, kde máte na dosah ruky své oblíbené čtení kdykoliv a kdekoliv (i bez připojení k internetu). Aplikace je plně lokalizovaná v českém jazyce.

O společnosti Publero

Společnost Publero působí na českém trhu od roku 2010 a specializuje se na digitální distribuci novin, časopisů a katalogů. Prostřednictvím digitální distribuce Publero reaguje na celosvětový pokles prodejů klasických papírových tiskovin a zároveň přináší čtenářům komfort spojený s elektronickým čtením. Kromě unikátního českého technologického řešení v podobě online čtečky Publero Reader a čtečky Publero Mobile pro iPad je výhodou služby i nižší cena titulů oproti jejich tištěným verzím. Publero používá jako distribuční kanál přes 100 vydavatelů. V současnosti je na portálu registrováno 26 000 uživatelů, jimž je k dispozici přes 350 titulů. Neustále se rozšiřující portfolio digitální trafiky Publero disponuje placenými tituly i tituly zdarma.

Zkrácené verze

TWITTER: Publero.com: Aktualizovaná Publero Mobile pro iPad 1.2 nyní zdarma v App Store. http://itunes.apple.com/cz/app/publero/id507130430?mt=8

FACEBOOK: Publero uvedlo do App Store aktualizaci aplikace pro iPad. Podrobnosti viz http://itunes.apple.com/cz/app/publero/id507130430?mt=8

Podrobný výčet změn v aplikaci a jejich technickou specifikaci naleznete na AppStore v sekci „What’s New in Version 1.2“.

Screenshoty, loga a další materiály o aplikaci a portálu Publero.com naleznete v sekci Press room. Aktuality z  Publero.com hledejte na Facebooku, Twitteru a Google+.