E-shop pro velkoobchod Řemeny.cz

Společnost PK SERVIS technické součásti s.r.o. otevřela nový e-shop pro velkoobchod www.remeny.cz, zaměřený na prodej výrobků pro přenos hnací síly. PK SERVIS technické součásti s.r.o. je autorizovaným průmyslovým distributorem výrobce klínových a ozubených řemenů a řemenic MEGADYNE s.r.l. v České republice. (TZ)
Díky výborným skladovým zásobám výrobků jsme schopni vyřídit objednávku do 48 hodin. Školení pracovníci Vám rádi pomohou s výběrem nejvhodnějšího typu řemenového převodu.

Výhodou nabízených řemenů a řemenic MEGADYNE jsou nízké pořizovací náklady při zachování nejvyšších standardů kvality (certifikace ISO 9001, ISO 14001). Nabízíme dodávky klínových řemenů, ozubených řemenů a speciálních řemenů v metráži či ve svařovaném provedení MEGALINEAR do 24 hod od objednání.

Oproti konkurentům dodáváme řemeny, svařované na profesionálním svařovacím zařízením, které je jediné svého druhu v České republice. Megadyne používá při svařování řemenů vlastní metodu spojování řemenů.

Společnost PK SERVIS technické součásti s.r.o. je dodavatelem celého sortimentu dílů a stavebnicových systémů pro stavbu jednoúčelových strojních zařízení, využívající know-how společností MEGADYNE, REXROTH BOSCH GROUP, INA-FAG, Chevron, Chiaravalli aj. Nabízíme dlouholeté zkušenosti z oblasti prodeje a technického poradenství lineárního vedení, ozubených řemenů a řemenic, ložisek, těsnění a dalších produktů ze sortimentu celosvětově uznávaných výrobců.