Pasivní dům nebo briliantový prsten – Aukro draží věci v hodnotě přes jeden milion

Ve třech následujících týdnech Aukro spustí tři neobvyklé aukce. Celková hodnota dražených předmětů přesahuje 1 000 000 Kč. Dojde na dražbu vybaveného pasivního domu, nového automobilu značky Kia Cee´d SW a briliantového prstenu. Vyvolávací cena všech dražených předmětů je jedna koruna. (TZ)

Internetové aukce už nejsou typické jen pro věci, kterých se lidé chtějí zbavit, ale dají se v nich sehnat i exkluzivní produkty, jak dokládá akce Aukro od korunky. „Rozhodli jsme se na Aukru představit i věci, které pro internetové aukce u nás zatím nejsou standardní. Od jedné koruny budeme dražit pasivní dům, nový automobil a briliantový prsten,“ vysvětluje Michaela Papežová, tisková mluvčí Aukro.cz.

První netradiční položkou draženou na Aukru je kompletně vybavený pasivní dům, který je vystaven na veletrhu FOR ARCH. Dražba tohoto nízkoenergetického domu bude na Aukru probíhat 10 dní. Aukce začíná 12. září 2012 a končí v 22. září v 11 hodin a 30 minut. Standardní cena klasického pasivního domu s vybavením je ohodnocena částkou 890 000,- Kč.

V druhém týdnu neobvyklého dražení budou lidé moci přihazovat na zbrusu nové auto značky Kia. Jedná se o model KIA Cee´d SW 1.4 CVVT 73kW Comfort s paketem Plus, jehož standardní cena je 350 000,- Kč. Také vyvolávací cena tohoto vozu je jedna koruna. Začátek dražby začne na Aukru 19. 9 v 18:30 a lidé mohou dražit po dobu sedmi dnů.
Poslední exkluzivní dražbou série je dražba briliantového prstenu. Briliantový prsten byl oceněn mezinárodním certifikátem od znalce briliantů a standardní cena takového prstenu činí 80 000,- Kč. I v tomto případě je vyvolávací cena prstenu pouhá jedna koruna, samotná aukce odstartuje 26. září v 18:30 hodin.

O společnosti Aukro

Společnost Aukro provozuje největší online nákupní galerii na českém internetu. Aukro.cz zahájilo svou činnost v roce 2003 a své služby orientuje jak na nejširší veřejnost, tak i na profesionální obchodníky a firmy. Komunitu Aukro.cz tvoří v současnosti přes 2,7 milionu registrovaných uživatelů. K prioritám vývoje služeb Aukro.cz patří bezpečnost, rychlost a jednoduchost obchodování. Od svých počátků je Aukro.cz součástí polské skupiny Allegro, která provozuje stejnojmennou online obchodní platformu – Allegro.pl. O úspěchu skupiny v oblasti e-commerce svědčí spuštění a provoz sesterských aukčních servisů v celkem 11 zemích střední a Východní Evropy (Polsku, Bulharsku, Maďarsku, Rusku, Rumunsku, Slovensku, Srbsku, Bělorusku, Kazachstánu a na Ukrajině). Více informací na www.aukro.cz.