Společnost Epson představuje přenosný 3D projektor pro milovníky her

10. září 2012 – Společnost Epson představuje model EH-TW550 – cenově dostupný, přenosný 3D projektor s rozlišením HD Ready 720p. Projektor EH-TW550 je ideální volbou pro hráče a nabízí:

  • Speciální herní barevný režim
  • Technologii 3LCD se stejně jasným bílým a barevným světelným výstupem zaručujícím živé a věrné zobrazení
  • Funkci rozdělení projekční plochy
  • Radiofrekvenční (RF)# 3D technologii zaručující silný signál pro 3D brýle
  • 3letou záruku na lampu

Štíhlé tělo projektoru EH-TW550 je tak lehké, že jej můžete snadno přenášet mezi pokoji nebo si ho vzít ke kamarádovi na herní turnaj. Díky manuální horizontální a automatické vertikální korekci lichoběžníkového zkreslení je instalace projektoru velmi jednoduchá.

Technologie 3LCD od společnosti Epson , stejně vysoký bílý i barevný světelný výstup dosahující až 3 000 lumenů a kontrastní poměr 5000:1 zaručují, že černá je hlubší, barvy jsou přirozenější a každý detail je reprodukován s naprostou přesností. Barvy lze optimalizovat pro hraní pomocí speciálního „herního“ režimu. Ke sledování filmů a jiného obsahu jsou k dispozici i další barevné režimy.

Funkce rozdělení projekční plochy projektoru umožňuje sledování dvou různých zdrojů zároveň – ideální pro průběžnou kontrolu sportovních výsledků uprostřed zápasu nebo brouzdání televizními kanály.

Madlyne Colson, produktová manažerka společnosti Epson Europe, říká: „Tento přenosný HD Ready 2D a 3D projektor je vynikající volbou pro hráče, kteří hledají dokonalou kombinaci kvality a cenové dostupnosti. Navíc se může pochlubit tříletou zárukou na lampu, takže můžete být úplně v klidu.“

Projektor EH-TW550 je kompatibilní se samostatně prodávanými radiofrekvenčními 3D brýlemi s aktivní clonou, které lze nabíjet prostřednictvím USB portu a používat až 10 metrů od projektoru.

Projektor EH-TW550 bude dostupný od prosince 2012.

Hlavní vlastnosti:

Velkoplošný zážitek ve vysokém rozlišení HD Ready 720p s vysoce výkonnou 3D technologií
Funkce 3LCD společnosti Epson zajišťuje výjimečnou kvalitu obrazu.
Hlubší černé odstíny – kontrastní poměr 5000:1
Stejně vysoký bílý i barevný světelný výstup 3 000 lumenů
Manuální horizontální a automatická vertikální korekce lichoběžníkového zkreslení (+/– 30°)
4 barevné režimy (hra, obývací pokoj, dynamický, kino)
Aktivní 3D brýle nabíjené z USB pro sledování prostorového obrazu (dostupné samostatně)
3letá záruka na lampu

O společnosti Epson Společnost Epson je předním světovým výrobcem inovativních zobrazovacích produktů a její portfolio sahá od inkoustových tiskáren a 3LCD projektorů až po senzory a další mikrozařízení. Cílem společnosti Epson je překonávat očekávání jejích zákazníků prostřednictvím hodnotných produktů, které využívají kompaktní, úsporné a vysoce výkonné technologie, jež ocení nejen domácí uživatelé, ale také zákazníci z firemní sféry, obchodu nebo průmyslu.

Skupina Epson vedena společností Seiko Epson Corporation se sídlem v Japonsku zaměstnává více než 75 000 zaměstnanců v 97 společnostech po celém světě a je hrdá na svůj neustálý přínos k ochraně životního prostředí a komunit, ve kterých působí.

http://global.epson.com/

O společnosti Epson Europe Společnost Epson Europe B.V. sídlí v Amsterdamu a představuje strategické řídicí centrum pro Evropu, Blízký Východ, Rusko a Afriku. Společnost Epson Europe zaměstnává 1 594 lidí a ve fiskálním roce 2010 zaznamenala obrat 1 583 milionů eur. http://www.epson.eu

Ekologická vize 2050   http://eco.epson.com/