Fluke představuje novu řadu klešťových multimetrů Fluke 320

PRAHA, Česká republika – Společnost Fluke Corporation je nesporným technologickým lídrem v oblasti klešťových digitálních multimetrů a dnes představuje novou základní řadu pro univerzální použití Fluke 323, 324 a 325. Jedná se po plně odolné ruční přístroje s robustní ochranou proti nárazu a díky odlehčenému designu se snadno obsluhují. (TZ)

Řada 320 byla vyvinuta pro komerční, lehké průmyslové, klimatizační, rezidentní a DIY aplikace. Díky menším rozměrům čelistí a zúžené konstrukci těla přístroje je lze snadno používat i ve stísněných prostorech. I přesto jsou přístroje natolik odolné, že odolají pádu z výšky 1 m, a z hlediska bezpečnosti splňují podmínky kategorie IV (pro 300 V).

Přístroje Fluke 323, 324 a 325 jsou navrženy pro ověření přítomnosti zátěžového proudu, střídavého napětí a spojitosti obvodů, spínačů, pojistek a kontaktů. Tyto malé odolné klešťové přístroje jsou ideální pro měření proudu do 400 A i v těsných rozvodových skříních.

Model Fluke 324 je navíc vybaven funkcemi pro měření kapacity, teploty a podsvíceným displejem. Model Fluke 325 je navíc schopen měření stejnosměrného proudu a frekvence.

Vlastnosti klešťových multimetrů řady Fluke 320:

  • Tenký ergonomický design pro každodenní použití
  • Velký, snadno čitelný displej s podsvícením
  • Bezpečnostní kategorie CAT IV 300 V / CAT III 600 V
  • True RMS – skutečná efektivní hodnota střídavého napětí a proudu pro přesná měření nelineárních signálů
  • Měření stejnosměrného proudu, frekvence a odporu až do 40 kΩ pro testování motorů
  • Měření kapacity a teploty od 10 do 400°C

Více informací o teploměrech naleznete zde: http://www.fluke.cz

FOTOGRAFIE produktů jsou ZDE.

 

O společnosti Fluke

Společnost Fluke, založená v roce 1948, je významný světový výrobce kompaktních profesionálních elektronických měřicích přístrojů. Zákazníky společnosti Fluke jsou technici, konstruktéři, elektrikáři a metrologové, kteří instalují, vyhledávají poruchy a spravují průmyslové elektrické a elektronické vybavení nebo kalibrační procesy.

Fluke je registrovaná obchodní známka společnosti Fluke ve Spojených státech amerických a dalších zemích. Uvedené názvy existujících společností a produktů mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků. Další informace naleznete na webu společnosti Fluke.

Sledujte společnost Fluke na síti Facebook (www.facebook.com/flukeczsk).