Fluke Corporation kupuje společnost PRÜFTECHNIK, jedničku v oblasti spolehlivosti průmyslových podniků

Fluke Corp., světová jednička v oboru zkušebních a měřicích přístrojů, koupila německou firmu PRÜFTECHNIK, která sídlí ve městě Ismaning a je jedničkou v oblasti přesného laserového měření hřídelí, monitorování pracovních podmínek a nedestruktivního testování.

„Koupě firmy PRÜFTECHNIK společností Fluke je důkazem toho, jakou důležitost naši zákazníci připisují systémům pro řízení spolehlivosti tak, aby své výrobní prostředky a zařízení, která používají, udržovali v optimálním provozním stavu,“ řekl Marc Tremblay, prezident společnosti Fluke Corporation. „Tato transakce nám umožní nabídnout našim zákazníkům z různých průmyslových odvětví řešení nové generace pro zajištění spolehlivosti.

PRÜFTECHNIK je celosvětovým poskytovatelem technologií, produktů a služeb v oblasti údržby strojních zařízení, včetně školení šitých na míru potřebám osob, které se zabývají údržbou. Mezi hlavní obory, kde firma PRÜFTECHNIK působí, patří analýza vibrací, měření přesnosti a rovnosti hřídelí, sledování pracovních podmínek a nedestruktivní zkoušky.

Na řešení firmy PRÜFTECHNIK v oblasti spolehlivosti a údržby rotačních strojních zařízení spoléhá řada výrobních společností z celého světa.

# # #

O společnosti Fluke

Společnost Fluke Corporation byla založena v roce 1948 a je světovou jedničkou v oblasti kompaktních, profesionálních elektronických zkušebních nástrojů a softwaru pro měření a monitorování pracovních podmínek. Mezi zákazníky firmy Fluke patří technici, inženýři, údržbáři, pracovníci kontroly a metrologové, kteří se zabývají instalací, řešením problémů a údržbou průmyslových, elektronických a elektrických zařízení a kalibračními procesy.

Fluke je registrovaná obchodní známka společnosti Fluke Corporation ve Spojených státech amerických a dalších zemích. Uvedené názvy existujících společností a produktů mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků. Další informace naleznete na webu společnosti Fluke.

Sledujte společnost Fluke na síti Facebook (www.facebook.com/flukeczsk).