Demo FIFA 13 nyní ke stažení pro PlayStation3, XBOX360 a PC!

Praha, 11. září 2012 – Společnost EA SPORTS™ oznámila, že dnes spustila demo hry FIFA 13, které lze nyní na celém světě stáhnout verzích pro PlayStation®3, Xbox 360® a PC. Demo FIFA 13 je k dispozici ke stažení na platformách Origin™, Xbox LIVE® a PlayStation Network®. (TZ)

Zahrát si můžete za Manchester City, Arsenal, Juventus, AC Milán nebo Borussii Dortmund a vyzkoušet si tzv. „Hrací den sítě EA SPORTS Football Club“, která představuje doposud nejdokonalejší propojení prostředí videohry a světa reálného sportu. FIFA 13 je opět mnohem rozsáhlejší a propracovanější než kdykoliv v historii a stává se globální  fotbalovou sociální sítí, jejímž prostřednictvím komunikují, soutěží a sdílejí zážitky miliony hráčů na celé planetě.

„FIFA je letos ve špičkové formě a zvedá laťku realismu zase o pořádný kus výš. Hráči se můžou těšit na několik zásadních herních inovací, které výrazným způsobem vylepšují ovládání míče, umělou inteligenci hráčů a tím i věrohodnost jejich vzájemných soubojů,“ popisuje Dušan Benža, zástupce EA Sports v ČR a na Slovensku. „FIFA 13 na úrovni předních lig světa dokonale kopíruje dění ve skutečném fotbalovém světě. I v demu se ve hře projeví důsledky zranění, karetních trestů, týmové formy či přestupních spekulací výše uvedených celků, měnit se bude i forma fotbalistů. Hráči proto uvidí u jednotlivých fotbalových hvězd výkyvy ve statistikách podle toho, jak se jim bude dařit v reálu.“

FIFA 13 vyjde v Česku a na Slovensku 28. září ve verzích pro počítačový zábavní systém PlayStation®3 s podporou pro systém PlayStation Move, videoherní a zábavní systém Xbox 360® se senzorem Kinect™, přenosný zábavní systém PlayStation®Vita, Wii™, PC, počítačový zábavní systém PlayStation®2, Nintendo 3DS™, systém PSP® (PlayStation®Portable) a později i pro systém Nintendo WiiU™. Hra bude k dostání i v App Store pro iPhone, iPad, iPod touch, o něco později letos vyjde i ve verzi pro Android. Titul obdržel věkové hodnocení PEGI 3+.

Aktuální dění okolo titulu EA SPORTS FIFA 13 bude sledovat česko-slovenská komunitní facebooková stránka EA SPORTS na http://www.facebook.com/easportsczsk.

Více informací o hře a jejích specifických prvcích a vlastnostech pro jednotlivé platformy naleznete také na specializovaném portálu pro tituly EA SPORTS www.easports.cz.

O společnosti Electronic Arts

Electronic Arts Inc. (EA) je předním světovým vydavatelem interaktivního softwaru pro konzole, osobní počítače, mobilní telefony a tablety.  Působí v 75 zemích světa a má více než 100 miliónů registrovaných hráčů.

Ve fiskálním roce 2011 dosáhla společnost EA tržby ve výši 3,6 miliardy USD. Všeobecně je uznávána jako přední producent kriticky vysoce hodnocených a kvalitních licencovaných herních sérií, jako jsou například The Sims™, Madden NFL, FIFA, Need for Speed™, Battlefield nebo Mass Effect™.

Další informace o společnosti naleznete na oficiálních webových stránkách http://www.ea.com/cz.

Tagged