Cleverlance obnovila certifikaci Oracle Gold Partner

Konzultační a softwarová společnost Cleverlance Enterprise Solutions a.s. oznamuje, že znovu obnovila svou certifikaci Oracle Gold Partner v kategorii „systémový integrátor“. Cleverlance klade důraz na vysokou kvalitu služeb nabízených klientům, proto neustále investuje do odborných znalostí svých pracovníků. Certifikát od společnosti Oracle poskytuje klientům Cleverlance  záruku vysoce kvalitního řešení s konkrétními přínosy, mezi něž patří například využívání nejmodernějších technologií a zdokonalená technická podpora. (TZ)

„Díky partnerství s Oracle mohou naši specialisté stavět softwarová řešení Cleverlance na produktech tohoto světového lídra na poli IT. Nyní máme přímý přístup k aktuálním informacím o produktech Oracle i o jejich chystaném rozvoji. Partnerství s Oracle na úrovni Gold nám nabízí nejen další možnosti vzdělávání, ale umožňuje nám, že můžeme našim zákazníkům navrhovat efektivní systémy, které výhodně těží z produktového portfolia aplikacíi od Oracle. Naším cílem je započatou spolupráci nadále rozvíjet a vzdělávat naše zaměstnance tak, abychom mohli pokrýt i ty nejspecifičtější požadavky našich klientů“, říká Tomáš Koutný, Solution Achitect a Oracle Partner Manager.

Cleverlance se specializuje hlavně na služby související s databází Oracle a produktovou řadu Oracle Fusion Middleware, která v sobě zahrnuje rozsáhlou škálu produktů. Experti firmy využívají aplikační server WebLogic pro běh aplikací Cleverlance od jednoduchých řešení až po velké clusterované systémy s dostupností 24/7. V oblasti integrace dodává Cleverlance služby návrhu, rozvoje a správy integračních platforem, nejčastěji postavené nad produkty typu Service Bus. Tyto produkty jsou například využívány mobilními operátory, kteří mají přes integrační platformu propojeny všechny klíčové podnikové systémy.

O Cleverlance Enterprise Solutions, a. s.

Společnost Cleverlance je přední český dodavatel IT konzultačních služeb a komplexních SW řešení pro finanční, telekomunikační a veřejný segment. Hlavní nabídkou společnosti je podpora obchodních procesů a nových služeb zákazníků díky efektivní implementaci SW řešení. Tým Cleverlance tvoří více než 400 specialistů se znalostmi v oblastech obchodních konzultací a analýzy, návrhu, vývoje a implementace informačních systémů, projektového řízení, testování a QA, informační bezpečnosti, technické podpory a kompletního outsourcingu informačních systémů. Dceřiné společnosti TrustPort a AEC rozšiřují portfolio o služby v oblasti bezpečnosti informačních systémů a špičkové bezpečnostní produkty. Od roku 2010 vystupují všechny společnosti pod oficiálním názvem Cleverlance Group.

Více informací o skupině Cleverlance najdete na adrese: www.cleverlance.cz.