Hraj o Dubaj, vyzývá Cisco s Tech Data resellery

Praha, 13. 9. 2012 – Tech Data Distribution spouští mimořádnou dvouměsíční kampaň na podporu prodeje značky Cisco. V průběhu září a října odmění všechny resellery, kteří objednají jakékoli tři produkty Cisco hitem letošní sezóny – stylovými sluchátky Approx. Platí přitom, že na jedno IČO je možné získat až pět sluchátek. Ale i jedna jediná objednávka může znamenat zisk hlavní výhry – luxusního zájezdu pro dvě osoby do Dubaje. (TZ)

O vítězi hlavní ceny soutěže s názvem „Hraj o Dubaj“ se rozhodne přímo na Cisco Beerfestu, který se uskuteční ve čtvrtek 1. listopadu 2012 v Potrefené huse v areálu Pivovaru Staropramen.

„Losování proběhne naživo, aby skutečně všichni reselleři měli možnost vidět, kdo se stane vítězem. Výherce vylosujeme ze všech objednávek Cisco. Pokud někdo objednával dvacetkrát, má samozřejmě dvacetkrát vyšší šanci na výhru. Existuje jediná podmínka, aby byl výherce osobně přítomen na Cisco Beerfestu. Pokud nebude, budeme losovat znovu,“ říká Jaroslav Salva, šéf Azlanu, VAD divize Tech Data Distribution, která se distribucí produktů Cisco zabývá.

Jedním z hlavních cílů promoakce je také upozornit na unikátní výhody, které Tech Data díky úzké spolupráci se značkou Cisco, může resellerům nabídnout – ať už jde o nejširší nabídku Cisco produktů na českém trhu, jednoduché objednávání maximálně na tři kliknutí, pomoc s dosažením vyšší marže, rychlou odezvu na poptávku nebo zkušený tým specialistů, nově posílený o špičkové konzultanty.

„V červnu jsme vyhlásili akci ‚Když Cisco, tak u Tech Data‘, protože nákup Cisco u nás přináší hned několik konkurenčních výhod. Teď jsme se rozhodli zajít ještě dál a motivovat resellery zároveň promoakcí s mimořádnou hlavní výhrou – víkendem v supermoderním dubajském hotelu,“ doplňuje Jaroslav Salva.

Více informací o společnosti Tech Data Distribution najdete na www.techdata.cz; www.techdata.sk.

O společnosti Tech Data Distribution

Firma Tech Data Distribution, s.r.o., je přední distributor výpočetní a komunikační techniky, digitální spotřební elektroniky a software pro český a slovenský trh. Společnost byla založena v polovině roku 1991 v Praze pod názvem Expert & Partner. V dubnu 1993 se stala součástí celoevropské distribuční sítě Computer 2000, vlastněné od roku 1999 americkou distribuční firmou Tech Data Corporation. V distribuční nabídce Tech Data Distribution naleznete produkty nejdůležitějších výrobců ze všech oblastí výpočetní a komunikační techniky. V březnu 2004 úspěšně proběhla integrace společnosti Azlan. K obsluze svých zákazníků využívá logistické centrum v Boru u Tachova, které v rámci Tech Data Corporation patří mezi největší na světě.

O společnosti Tech Data Corporation

Společnost Tech Data Corporation je předním světovým distributorem produktů, řešení a služeb v oblasti informačních technologií. Díky propracované logistice a službám s přidanou hodnotou pomáhá 125 000 resellerům ve více než 100 zemích po celém světě efektivně uspokojovat požadavky koncových uživatelů na nejrůznější technologie.  Společnost se umístila v žebříčku Fortune 500 na 109. místě a dosáhla tržeb ve výši 26,5 mld. USD za poslední fiskální rok, který skončil 31. ledna 2012. Více informací najdete na: www.techdata.com.