Cenově dostupný tisk s novou řadou tiskáren HP Deskjet Ink Advantage

PRAHA, 17. září 2012 — Společnost HP oznámila, že rozšiřuje svoje portfolio tiskáren HP Deskjet Ink Advantage o sedm nových modelů, které nabízejí více možností cenově dostupnějšího tisku v kvalitě HP a s funkcemi jako například přímý bezdrátový tisk bez nutnosti připojovat tiskárnu k síti.(1) (TZ)

Prioritou je u nových tiskáren HP Ink Advantage kvalitní tisk za cenu dostupnější pro domácí uživatele a malé kanceláře. Tito zákazníci tak budou moci tisknout za stejnou cenu dvakrát tolik stránek.(2)

 • Model multifunkční tiskárny HP Deskjet Ink Advantage 2515 All-in-One se nyní nabízí s intuitivním grafickým displejem pro snadnou obsluhu tisku, skenování a kopírování – a samozřejmě ve vysoké kvalitě a s nízkými provozními náklady.
 • Nové multifunkční tiskárny HP Deskjet Ink Advantage 3515, 3525, 5525 a 6525 e-All-in-One nabízejí přímý bezdrátový tisk – uživatelé tak mohou tisknout přímo z bezdrátových mobilních zařízení bez sítě nebo routeru.(1)
 • Tiskárny HP Deskjet Ink Advantage 4615 All-in-One a 4625 e-All-in-One umožňují uživatelům tisknout, skenovat, kopírovat a faxovat a přitom ušetřit až 40 % energie s pomocí funkce nastavitelného načasování sepnutí a vypnutí.(3)

„HP má jedinečnou tradici v nabízení inovativních řešení s velkou variabilitou výběru. Naše rozrůstající se portfolio produktů HP Deskjet Ink Advantage nyní nabídne ještě širší výběr pro zákazníky, kteří hledají cenovou dostupnost, vyšší výtěžnost za nižší cenu, ale nechtějí slevit z kvality či spolehlivosti,“ uvedl Robert Šárik, produktový manažer pro inkoustové tiskárny HP ČR.

Společnost HP byla se svojí modelovou řadou Ink Advantage prvním výrobcem, který nabídl zákazníkům možnost tisknout za stejnou cenu až dvakrát tolik stránek(2), přičemž si zákazníci v ČR mohou vybrat z nejširší nabídky tiskáren. Nové tiskárny HP Deskjet Ink Advantage, obohacené o nové funkce a s ještě vyšší rychlostí tisku, než jsme byli zvyklí vídat u předchozích modelů, nabízejí v různých cenových hladinách vše, co uspokojí rozmanité potřeby zákazníků.

Inovativní technologie
Nové tiskárny HP Deskjet Ink Advantage 3515, 3525, 5525 a 6525 e-All-in-One jsou vybaveny inovativními funkcemi, které dokládají konkurenční náskok HP v oblasti reakce na potřeby zákazníků, které díky pokračující digitalizaci a vyšší mobilitě stále rostou. HP umožňuje svým zákazníkům:

 • Snadný tisk přímo z jakéhokoliv bezdrátového zařízení, bez nutnosti připojovat tiskárnu k síti nebo přes router, díky funkci přímého bezdrátového tisku.(1)
 • Tisknout v podstatě odkudkoliv díky funkci HP ePrint.(4)
 • Tiskárny HP Deskjet Ink Advantage 5525 a 6525 e-All-in-One také nabízejí možnost skenování přímo do emailu bez nutnosti skenovat nejprve do PC.(5,6)

HP představuje tyto nové modely tiskáren HP Deskjet Ink Advantage:

 • HP Deskjet Ink Advantage 2515 e-All-in-One v ceně od 1 499 Kč (vč. DPH).
 • HP Deskjet Ink Advantage 3515 e-All-in-One v ceně od 1 799 Kč (vč. DPH).
 • HP Deskjet Ink Advantage 3525 e-All-in-One v ceně od 2 199 Kč (vč. DPH).
 • HP Deskjet Ink Advantage 5525 e-All-in-One v ceně od 2 699 Kč (vč. DPH).
 • HP Deskjet Ink Advantage 6525 e-All-in-One v ceně od 3 799 Kč (vč. DPH).
 • HP Deskjet Ink Advantage 4615 e-All-in-One v ceně od 2 399 Kč (vč. DPH).
 • HP Deskjet Ink Advantage 4625 e-All-in-One v ceně od 2 999 Kč (vč. DPH).

Nové tiskárny HP Deskjet Ink Advantage jsou na českém trhu v prodeji od srpna 2012. Tiskárny mají energetickou třídu ENERGY STAR® a díky automatickému oboustrannému tisku a kopírování mohou ušetřit až 50 procent papíru.

 1. Více možností pro cenově dostupnější tisk

HP uvádí na trh nové modely tiskáren Deskjet Ink Advantage a rozšiřuje tak spektrum možností levnějšího tisku. Mezi nové tiskárny patří:

 • HP Deskjet Ink Advantage 2515 All-in-One – tiskárna je ideální volbou pro domácí uživatele, kteří hledají kompaktní a cenově dostupné zařízení. Uživatelé mohou snadno tisknout, skenovat a kopírovat dokumenty a fotografie díky intuitivnímu displeji s ikonovým zobrazováním a upravovat si obrázky či text pomocí tlačítka na zvětšení či zmenšení formátu. Studenty určitě potěší cenově dostupný bezokrajový tisk v HP kvalitě, díky němuž vyniknou jejich úkoly a projekty do školy.(7)
 • Tiskárny HP Deskjet Ink Advantage 4615 All-in-One a 4625 e-All-in-One představují ideální volbu pro podnikatele, kteří chtějí univerzální zařízení, jež bude tisknout, skenovat, kopírovat a faxovat – a navíc produkovat dokumenty za nízkou cenu. Zařízení v energetické třídě ENERGY STAR® je vybaveno automatickým podavačem dokumentů na 35 stran, který ještě zrychlí kompletaci tiskových úloh.

Multifunkční tiskárna HP Deskjet Ink Advantage 4625 e-All-in-One je určena domácím uživatelům a malým kancelářím, kterým nabízí díky funkci HP ePrint přímý tisk a sdílení zdrojů s bezdrátovou sítí.(4)(7)(8)

 1. Levnější tisk v HP kvalitě

Na trh vstupují také dva nové typy inkoustových tiskových kazet – série HP 650 a HP 655 – pro nové tiskárny HP Deskjet Ink Advantage. Tyto originální inkoustové kazety HP umožňují tisknout až 600 stran za cenu 225 Kč(7), přičemž vytištěný dokument je v kvalitě pro archivaci a vytištěná fotografie v kvalitě jako z minilabu. Inovativní systém HP Ink Advantage dává možnost zazářit také žákům a studentům – mohou tisknout úkoly a projekty do školy levně a kvalitně. Domácí uživatel či malá kancelář ocení spolehlivý bezdrátový tisk a nízké náklady.

Mimořádná spolehlivost nabízí zákazníkům nižší riziko – a náklady – v souvislosti s poškozením tiskárny a s nutností opětovného tisku kvůli úniku barvy či ucpaným kazetám, což jsou hlavní problémy způsobené použitím neoriginálního spotřebního materiálu.

 1. O společnosti HP

HP vytváří nové příležitosti pro uplatnění technologií, které významně ovlivňují jednotlivce, firmy, státní správu a celou společnost. Portfolio největší technologické firmy světa, které zahrnuje špičkové produkty z oblasti tiskových řešení, osobní výpočetní techniky, softwaru, služeb a IT infrastruktury, je pečlivě vyvíjeno pro řešení problémů zákazníků. Více informací o společnosti HP (NYSE: HPQ) je k dispozici na webu www.hp.cz.

 1. Mobilní zařízení musí být bezdrátové. Tiskárna musí být vybavena funkcí HP ePrint. Systém může vyžadovat ovladače nebo aplikace, které lze stáhnout zde: www.hp.com/go/eprintcenter.
 2. Platforma Ink Advantage s inkousty HP 655:

Ve srovnání s výkonem jiných inkoustových kazet do tiskáren HP Deskjet, výtěžnost je HP 364 vs. HP 655 a HP 301 vs. HP 650. Jedná se o originální tiskové kazety HP a kalkulovaná cena je doporučená maloobchodní cena. Skutečná cena se může lišit. Skutečná výtěžnost se může lišit v závislosti na typu tiskárny, charakteru výtisku a dalších faktorech. Více informací zde: www.hp.com/go/learnaboutsupplies. Výsledky pro jiné typy inkoustových kazet se budou lišit.

Platforma Ink Advantage s inkousty HP 650:

Ve srovnání s výkonem jiných inkoustových kazet do tiskáren HP Deskjet, výtěžnost je HP 301 vs. HP 650. Jedná se o originální tiskové kazety HP a kalkulovaná cena je doporučená maloobchodní cena. Skutečná cena se může lišit. Skutečná výtěžnost se může lišit v závislosti na typu tiskárny, charakteru výtisku a dalších faktorech. Více informací zde: www.hp.com/go/learnaboutsupplies. Výsledky pro jiné typy inkoustových kazet se budou lišit.

 1. Výpočet úspor energie vychází z předpokladu, že zařízení musí být vypnuto 12 hodin denně ve všední den a 48 hodin o víkendu. Snížená spotřeba energie byla srovnána s typickým modelem spotřeby, který vychází z předpokladu, že zařízení je přes noc a o víkendu vypnuto.
 2. Nutné internetové připojení pro tiskárnu. Funkce funguje s jakýmkoliv zařízením, které je schopno připojit se na internet a email. Vyžaduje registraci k HP webovým službám (HP Web Services Account Registration). Rychlost tisku se může lišit. Seznam podporovaných dokumentů a fotografií naleznete zde: http://www.hp.com/go/eprintcenter. Další řešení jsou uvedena zde: http://www.hp.com/go/mobile-printing-solutions.
 3. Vyžaduje bezdrátový přístupový bod a internetové připojení tiskárny. Služba může podléhat registraci. Dostupnost aplikací se může lišit podle země, jazyka a smluv a může vyžadovat upgrade firmware. Více informací zde: www.hp.com/go/ePrintCenter.
 4. Kompatibilní s nejrozšířenějšími emailovými službami. Více informací naleznete zde: www.hp.com/go/eprintcenter.
 5. Doporučená maloobchodní cena. Skutečné ceny se mohou lišit.
 6. Výkon při bezdrátovém připojení závisí na fyzikálních podmínkách v okolním prostředí, vzdálenosti od přístupového bodu a může být omezen při aktivním spojení přes VPN.
Tagged