Chytré bydlení – první elektronická kniha o digitální domácnosti je zcela zdarma.

Společnost Insight Home, a.s., přední dodavatel řešení pro domácí automatizaci, dnes vydala první multimediální elektronickou knihu o digitální domácnosti – Chytré bydlení. Čtenářům je k dispozici zcela zdarma. Publikace vznikla v redakčním systému iBook Author od společnosti Apple Inc. a je určena pro tablety iPad. Chytré bydlení má celkem 170 stran, 514 obrázků, 28 obrazových galerií, 15 videí a 67 odborných termínů v glosáři. Autorem je Jan Průcha, předseda představenstva společnosti Insight Home, a.s. (TZ)

Knihu je možné stáhnout na adrese: www.InsightHome.eu/Chytre-bydleni, stránka na Facebooku: http://www.facebook.com/Chytre.bydleni.

„Inteligentní bydlení je pojem, který se často používá pro domácí automatizaci. Jedná se o relativně mladý obor a není úplně jednoduché se v něm správně orientovat.“ Říká autor publikace Jan Průcha a dodává: „Proto jsme se rozhodli poskytnout zájemcům o chytré bydlení ucelený pohled na jeho současné možnosti. Kniha není určena pro odborníky, ale pro každého, kdo má zájem lépe bydlet.“

Spolu s elektronickou publikací společnost Insight Home vydala i její tištěnou verzi, která je jakousi ochutnávkou té elektronické – má jen 24 stran. Jedná se tak o zajímavý marketingový produkt propojující klasickou knihu s elektronickou publikací, která se čte na iPadu, jímž se může celá domácnost řídit. „Hledali jsme vhodný marketingový koncept, který by byl jak propagací našeho systému inHome, tak produktem, který pomůže zvýšit všeobecné povědomí o chytrém bydlení. Klasický leták člověk většinou vyhodí, knihy však do koše běžně neházíme. Redakční systém iBook Author umožňuje velmi jednoduše vydávat interaktivní multimediální publikace, které mohou sloužit k propagaci právě našeho řešení. Kniha je čtena na zařízení, kterým je následně ovládán i inteligentní dům, ale navíc je používána stejným způsobem jako při ovládání domácnosti – tedy doteky a gesty.“, říká Jan Průcha.

Elektronickou knihu Chytré bydlení společnost Insight Home představila dnes, na prvním dni veletrhu FOR ARCH, kde společnost v rámci výstavy Prague Fire & Security Days vystavuje v hale č. 6. Pro čtenáře, kteří nemají iPad, je publikace dostupná také ve formátu PDF.

Verze pro Twitter (140 znaků):

@Insight_Home dnes vydala multimediální elektronickou knihu o digitální domácnosti – Chytré bydlení – a je ZDARMA. www.insighthome.eu/Chytre-bydleni

TZ na internetu:

www.InsightHome.eu/TZ/Chytre-bydleni.html

Obrázky ke stažení:

www.InsightHome.eu/TZ/Chytre-bydleni/obrazky.html

O společnosti Insight Home, a.s.

Insight Home, a.s. je leaderem na trhu chytrého bydlení a Gold Partner americké společnosti AMX. Systém inHome AMX je špičkou ve svém oboru. V současné době působí na českém, slovenském a ruském trhu.

Díky technologickému pokroku posledních let se to, co se dříve označovalo jako bydlení budoucnosti nebo inteligentní bydlení, stalo realitou. Se systémem inHome AMX dosáhnete energetických úspor, a tím šetrnosti k životnímu prostředí, vysoké úrovně bezpečí, díky ovládání přes chytré telefony a tablety naprostého pohodlí, zábavy v té nejvyšší kvalitě a v neposlední řadě významného zhodnocení celé nemovitosti.