Canon představí své nejnovější bezpečnostní technologie na veletrhu Security Essen 2012

PRAHA, 19. září 2012 – Canon Europe, světový lídr v oblasti digitálního zpracování obrazu, představí své nejnovější bezpečnostní technologie v rámci veletrhu Security Essen 2012 (25. do 28. září 2012) na stánku číslo 540 v hale 2.0. (TZ)

Návštěvníci veletrhu Security Essen 2012 se mohou těšit na nejnovější inovace z oblasti bezpečnosti a požární prevence.

Canon zde představí čtyři nové síťové kamery a celé své bezpečnostní portfolio, včetně nedávno uvedené kamery XU-80, která umožňuje nahrávání videa v televizní vysílací kvalitě a disponuje velkým rozsahem otáčení, naklápění a zoomem.

Na veletrhu Security Essen 2012 bude mít společnost Canon příležitost setkat se stávajícími i potenciálními partnery, distributory, systémovými integrátory a prodejci. Podělí se o své byznys strategie a vize do budoucnosti.

„Security Essen 2012 je důležitou mezinárodní událostí z oblasti bezpečnosti. Pro nás je to skvělá příležitost ukázat, že portfolio společnosti Canon v oblasti  bezpečnostního dohledu předčí konkurenci. Jde především o špičkovou kvalitu obrazu, unikátní technické specifikace a širokou nabídku funkcí, které jsou přidanou hodnotou jakékoli zákaznické instalace. Představíme také novou řadu síťových kamer, která představuje významný mezník pro Canon a je skvělou volbou pro naše partnery a jejich zákazníky,“ říká Julian Rutland, ředitel divize Visual Communication Products and Solutions společnosti Canon Europe.

Canon má 70 let zkušeností s výrobou vysoce kvalitních čoček, špičkových digitálních zrcadlovek a televizní vysílací techniky. Při vývoji síťových kamer využívá Canon své klíčové technologie a poskytuje tak výjimečnou kvalitu obrazu a umožňuje zachytit obraz v nejlepší kvalitě ve své třídě za všech světelných podmínek. Oceňovaná řada EOS slaví v tomto roce 25. výročí a IP kamery Canon spojují zkušenosti z oblasti síťových kamer právě s těmito jedinečnými zobrazovacími technologiemi.

Na stánku společnosti Canon bude přítomna i řada expertů, kteří odpoví na jakékoli otázky. Mezi hosty budou patřit například: Joe White a Torsten Uebe, kteří jsou odpovědni za rozvoj distribučních kanálů, nebo Samantha Bamford a Braam Steyn, kteří mají zodpovědnost za produktovou podporu.

O společnosti Canon Europe

Společnost Canon Europe je dceřinou společností japonské společnosti Canon Inc., předního světového inovátora a poskytovatele fotografických a zobrazovacích technologií.

Společnost Canon, Inc., byla založena v roce 1937 a již více než 70 let úspěšně působí v oblasti výzkumu a vývoje optických systémů. Canon v minulém roce slavil padesáté výročí své obchodní přítomnosti v Evropě.
Další informace o společnosti Canon Europe jsou k dispozici na webové adrese  www.canon-europe.com.