Zákazníci O2 získají při pořízení iPhone 5 výhodné podmínky

Zákazníci O2 mohou získat iPhone 5 za obzvlášť výhodných podmínek. Operátor jim totiž poskytne cenové zvýhodnění k telefonu, který si zakoupí na českém Apple Store, případně jinde u vybraných autorizovaných distributorů Apple v České republice. (TZ)

Toto zvýhodnění jim bude poskytováno formou slev z měsíčního vyúčtování za služby O2. „Dáváme stávajícím i novým zákazníkům unikátní možnost: získat při uzavření nové nebo prodloužení stávající smlouvy velmi zajímavou slevu k iPhone 5 zakoupenému za tu nejlepší cenu na českém Apple Store,“ říká Petr Matějovský, ředitel segmentu mobilních hlasových a datových služeb společnosti Telefónica Czech Republic.

Výše zvýhodnění se odvíjí od minimálního měsíčního plnění sjednaného při uzavření smlouvy. Zákazník s minimálním měsíčním plněním 240 Kč včetně DPH získá na iPhone 5 zvýhodnění v hodnotě 1000 Kč. Při měsíčním plnění 1200 Kč činí zvýhodnění na nový model iPhonu již 3500 Kč. Maximální výhodu 5000 Kč získají zákazníci s měsíčním plněním 2400 Kč a více. Toto zvýhodnění bude zákazníkům poskytováno formou slevy z následujících měsíčních vyúčtování za služby O2.

Minimální měsíční plnění (vč. DPH) Zvýhodnění pro zákazníky s iPhone 5
240 Kč 1 000 Kč
480 Kč 1 500 Kč
720 Kč 2 500 Kč
1 200 Kč 3 500 Kč
2 400 Kč 5 000 Kč

Nabídka platí od 15. října, O2 však bude poskytovat zvýhodnění i zpětně na telefony zakoupené kdykoli od zahájení české distribuce iPhone 5, tedy od 28. září. Stejně tak budou moci zvýhodnění získat i ti, kdo si iPhone 5 teprve chystají pořídit – O2 poskytne výhodu i těm, kdo si telefon koupí teprve po uzavření či prodloužení smlouvy s O2.

„O každý nový iPhone je po jeho uvedení obrovský zájem a někteří prodejci trpí omezenými zásobami; naši zákazníci si však budou moci pořídit iPhone 5 přímo u zdroje, tedy na českém Apple Store – a nad rámec podmínek Apple Store ještě získají výhodu,“ říká Petr Matějovský.

Nabídka zvýhodnění na iPhone 5 se vztahuje na všechny zákazníky, kteří si v období od 15. října sjednají nový závazek či prodlouží stávající závazek k využívání mobilních hlasových služeb O2. Nabídka platí při předložení platného dokladu o zakoupení iPhone 5 za nedotovanou cenu na českém Apple Store či u vybraných autorizovaných distributorů Apple v České republice.

O společnosti Telefónica Czech Republic

Telefónica Czech Republic je předním integrovaným telekomunikačním operátorem na českém trhu. V současnosti provozuje téměř osm milionů mobilních a pevných linek, což z ní činí jednoho z vedoucích poskytovatelů plně konvergentních služeb na světě. Nabízí nejucelenější nabídku hlasových a datových služeb v České republice. Mimořádnou pozornost věnuje využití růstového potenciálu především v datové a internetové oblasti. Společnost provozuje nejrozsáhlejší pevnou a mobilní síť včetně sítí 3. generace – datovou síť CDMA a síť UMTS, která umožňuje přenos dat, hlasu, obrazu a videa. Jak první operátor v České Republice spustila LTE (Long Term Evolution), síť 4. generace mobilní komunikace, která umožňuje nejrychlejší mobilní internet současnosti. Telefónica Czech Republic je také předním poskytovatelem ICT služeb v zemi.

O společnosti Telefónica

Společnost Telefónica je z hlediska tržní kapitalizace jednou z největších telekomunikačních firem na světě. Své obchodní aktivity zaměřuje především na služby pevné a mobilní telefonie, přičemž za klíčový nástroj k rozvoji obojího považuje širokopásmové připojení. Společnost ve významném rozsahu působí celkem v 25 zemích světa a počet jejích zákazníků dosahuje 312 milionů. Její zastoupení se soustřeďuje na Španělsko, Evropu a země Latinské Ameriky, kde realizuje svou růstovou strategii. Telefónica je 100% soukromá společnost, akcie společnosti jsou kotované na burze v Madridu a dalších burzách a dělí se o ně více než 1,5 miliónu přímých akcionářů.