Personální software Kompas2 má nové webové stránky

17.9.2012 – Adresa www.kompas2.cz je uživatelům k dispozici již více než 7 let. Pro modernizaci jejího vzhledu a obsahu se společnost PC HELP, a.s. rozhodla během minulého roku v rámci zvyšování kvality svých služeb. Nová podoba stránek má umožnit uživatelům snadnější a rychlejší orientaci v široké škále informací o modulech, vyšší komfort při vyhledávání konkrétních položek a jednoduchou komunikaci s dodavatelem přímo z webu hned několika způsoby. (TZ)

„Jedním z hlavních záměrů redesignu stránek bylo co nejvíce je zpřehlednit, aby mohli zákazníci rychle najít to, co právě hledají“, říká Pavla Gultová z marketingového oddělení společnosti PC HELP, a.s. a zároveň dodává: „Nebylo jednoduché nabídnout co největší množství informací a současně zachovat jednoduchost a uspořádanost stránek.“

Architektura webových stránek je srozumitelně členěna jak z hlediska jednotlivých funkčních částí softwaru, tak z hlediska obecných informací jako jsou reference, ceny, podpora a další. Z úvodní stránky uživatel přímo dosáhne na informace o:

– základních modulech – Personalistika, Evidence docházky, Mzdy, Hodnocení zaměstnanců, Zaměstnanecké benefity, Vyúčtování pracovních cest

– nadstavbových řešeních – webová aplikace plusPortal (portál pro zaměstnance), informace o variantních možnostech docházkového HW,

– referencích a výhodách řešení,

– rychlé kontakty a kontaktní formuláře na dodavatele.

Webové stránky odpovídají nejnovějším standardům, jsou optimalizovány pro vyhledávače a aktualizovány redakčním systémem od firmy XART s.r.o., která zároveň navrhla a zpracovala design stránek.

Společnost PC HELP, a.s. představila koncem června 2012 novou webovou prezentaci svého stěžejního produktu – personálního software KOMPAS2.

KOMPAS2

KOMPAS2 je personální software určený pro správu a řízení lidských zdrojů. Je navržen na základě dlouholetých zkušeností a s ohledem na příjemné a srozumitelné uživatelské prostředí. Kromě typicky personálních modulů je možné využít i množství nadstavbových funkcí a řešení.

Vysokou přidanou hodnotou systému je integrovaný modul Docházka. Bezkontaktní identifikační systém a nejmodernější technologie snímání (včetně biometrie) umožňuje pohodlné a podrobné sledování přítomnosti i pohybu na pracovištích, včetně vzdálených pracovišť.

Významným přínosem systému je také jeho koncepce tzv. eZaměstnance, která Vám, ať už prostřednictvím jednotlivých on-line kroků, či za použití celistvé webové aplikace plusPortal, umožní jednodušší a rychlejší práci s maximální eliminací „papírové“ administrativy.

PC HELP, a.s.

Na českém trhu má společnost PC HELP, a.s. více než dvacetiletou tradici a v kraji Vysočina je předním dodavatelem ICT pro podnikovou sféru. Své aktivity rozvíjí i na Slovensku.

Zaměřuje se na oblast komplexních informačních systémů, systémů pro řízení lidských zdrojů, tepelné a bytové hospodářství, vodohospodářství, podporu vzdělávání formou e-learningu, na oblast webových aplikací, systémů pro veřejnou správu i řešení na míru.