Nepřehlédnutelná svítící nabíječka a synchronizační kabel pro všechny smartphony

Nabíjecí adaptéry a kabely z řady Visible Green jsou příkladnou ukázkou filozofie značky Dexim – přinášet inovativní technologická řešení a vybočovat z početné řady výrobců příslušenství pro mobilní zařízení. Po variantě pro Apple produkty nyní přichází řada i na ostatní smartphony s Micro USB. Díky použité elektroluminescenční technologii v kabelu je jasně vidět, v jaké fázi dobíjení se přístroj nachází. (TZ)

Dexim Visible Green Smart Charger je energeticky úsporná a rychlá nabíječka mobilních přístrojů s Micro USB konektorem. Disponuje funkcí standby, pokud je přístroj plně nabitý, nebo se nepoužívá. Nejzajímavější vlastností nabíječky je nízkonapěťový průhledný kabel s elektroluminescenční technologií, který po celé délce světelně zobrazuje rychlost a stav nabíjení přístroje. Kabel lze od nabíječky odpojit a použít samostatně pro synchronizaci přes USB s jakýmkoliv počítačem. Nabíjecí AC adaptér je skládací pro pohodlnější přenášení. Doporučená MOC: 850 Kč.

Kompatibilita: přístroje s MicroUSB

Synchronizace a dobíjení nikdy nebylo efektivnější a stylovější. Dexim Visible Green Universal USB Charge & Sync Cable je nabíjecí/synchronizační kabel s funkcí standby, pokud nenabíjí. Nízkonapěťový průhledný kabel s elektroluminescenční technologií informuje, jak se přístroj aktuálně nabíjí. Po dokončení nabíjení kabel zhasne a automaticky přejde do úsporného režimu. Doporučená MOC: 479 Kč.

Kompatibilita: přístroje s MicroUSB

Video – Visible Green: http://youtu.be/slFDCV4uDPs

Produkty Dexim lze zakoupit na www.huramobil.cz, více info na www.idexim.cz.

 

Dexim je celosvětově registrovaná značka vyrábějící rozsáhlou řadu příslušenství a doplňků k mobilním telefonům, tabletům a dalším zařízením, včetně Apple iPhone, iPod a iPad. V současné době jsou výrobky Dexim zastoupeny ve více než 45 zemích. Posláním značky je poskytovat zákazníkům atraktivní a cenově dostupné produkty. I přes četná uznání a ocenění se výzkumný a vývojový tým značky Dexim snaží neustále inovovat produkty, které pomáhají uživatelům a jejich zařízením zvýšit výkon, ochranu a výrazně se odlišit od ostatních. Více o produktech Dexim naleznete na www.idexim.cz a www.dexim.net.