Novým marketingovým ředitelem společnosti Sophos je Matt Fairbanks

Praha – 25. září 2012 – společnost Sophos dnes oznámila, že Matt Fairbanks se stane novým ředitelem marketingu zodpovědným za celosvětové marketingové aktivity společnosti. Matt Fairbanks bude pracovat v bostonské centrále Sophosu a bude zodpovědný přímo výkonnému řediteli Krisovi Hagermanovi. (TZ)

Matt Fairbanks má téměř dvacetileté produktové i marketingové zkušenosti s bezpečnostní problematikou informačních technologií a představuje tak ideální osobu pro vytvoření globální marketingové strategie společnosti Sophos. Před příchodem do společnosti Sophos působil Matt Fairbanks na pozici hlavního viceprezidenta společnosti McAfee zodpovědného za marketing včetně aktivit souvisejících s uváděním na trh pro oblast firemních bezpečnostních řešení.

V dřívějších letech působil Matt Fairbanks na pozici viceprezidenta společnosti Citrix, ve které měl na starosti marketing virtualizačního prostředí Xen a produktů pro doručování aplikací. Nový ředitel marketingu společnosti Sophos zastával také marketingové a produktové role ve společnostech Symantec, Veritas a Seagate, kde zodpovídal za definování a realizaci marketingových aktivit v oblasti bezpečnostních produktů s celkovou hodnotou přesahující tři miliardy amerických dolarů.

Fotografii Matta Fairbankse v tiskovém rozlišení můžete stáhnout zde.

O společnosti Sophos

Již více než 100 miliónů uživatelů ze 150 zemí se spoléhá na komplexní bezpečnostní řešení společnosti Sophos jako na nejlepší možnou ochranu před pokročilými hrozbami i ztrátou dat. Společnost Sophos nabízí jednoduše implementovatelné, spravovatelné a použitelné služby síťové bezpečnosti, zabezpečení koncových bodů, webových prezentací, elektronické pošty i mobilních telefonů. To vše za podpory globální sítě pro zkoumání hrozeb SophosLabs.

Společnost Sophos sídlí v americkém Bostonu a v britském Oxfordu. Více informací o společnosti naleznete na adrese www.sophos.com.