Red Hat jmenován jednou z nejinovativnějších společností na světě

PRAHA – 27. září 2012 – Red Hat, lnc. (NYSE: RHT), přední světový poskytovatel open source řešení, byl zařazen časopisem Forbes mezi nejinovativnější společnosti na světě. Red Hat byl zvolen 4. nejinovativnější společností ve Spojených státech i na celém světě. Forbes ocenil Red Hat jako jednu z nejvíce inovativních společností na světě, protože „myšlenka transparentnosti a spolupráce inspiruje celý trh.“# (TZ)
„Red Hat má inovace v krvi, ať už mluvíme o řízení firmy a vedení lidí, o spolupráci s podniky, partnery a open source komunitou při vývoji technologií nebo o inovativních způsobech, jak zákazníci využívají naše řešení,“ říká Jim Whitehurst, prezident a CEO společnosti Red Hat. „Žebříček magazínu Forbes je zároveň oceněním pro komunitou vyvíjené inovace, které podporujeme každý den po celém světě.“

Forbes určuje pořadí společností podle koeficientu „Innovation Premium“, který zohledňuje cash flow, předpokládaný růst a aktuální kapitalizaci trhu. Pro zařazení do žebříčku musí mít společnosti tržní hodnotu větší než 10 miliard dolarů, utratit nejméně 2,5 procenta z příjmů na výzkum a vývoj a mít alespoň 7 let veřejně k dispozici informace o finančních výsledcích. „Ty nejlepší od zbytku odlišuje, jak pracují s lidmi, jak využívají procesy a své vize a jak dokáží inovace udržet při životě a zároveň opakovaně rok co rok vyvíjet nové,“# dodává časopis Forbes.

Celý seznam nejinovativnějších společností pro rok 2012 najdete na stránce http://www.forbes.com/innovative-companies/.

Další zdroje

Buďte ve spojení se společností Red Hat

O společnosti Red Hat, Inc.

Red Hat, přední světový poskytovatel open source řešení, využívá síly komunitního vývoje a přináší spolehlivé a vysoce výkonné technologie v oblasti cloudu, Linuxu, middleware, ukládání dat a virtualizace. Red Hat rovněž nabízí oceňovanou podporu, školení a konzultační služby. Red Hat je spojovací článek v celosvětové síti podniků, partnerů a open source komunity a pomáhá vytvořit inovativní technologie, které umožní zákazníkům růst a připraví je na budoucnost IT. Více informací najdete na stránce http://www.redhat.com.