Nová série monitorů Philips 3D Gioco: Vychutnejte si 3D naplno

Praha, 1. 10. 2012 – Společnost MMD Monitors & Displays Czech Republic představila novou sérii 3D monitorů Philips Gioco. Jedná se o první monitory Philips vybavené jedinečnou technologií Ambiglow. (TZ)

Ambiglow: Intenzivnější zážitky

Inovativní technologie Philips Ambiglow prohlubuje zážitek ze sledování a zvyšuje komfort při práci s monitorem. Promítáním jemného světla do prostoru okolo monitoru a na stěnu za ním opticky zvětšuje zobrazovací plochu. Rychlý procesor sleduje právě zobrazovaný obsah a automaticky upravuje barvu a jas vyzařovaného světla. Díky technologii Ambiglow se sledování filmů a hraní her přemění ve skutečný zážitek

Monitor je také vybaven funkcí Smart Bias light, která zvyšuje pohodlí při práci s monitorem v tmavém prostředí. Jemné bílé světlo (statických 6500k) ozařuje okolí monitoru a snižuje tak zatížení a únavu očí při práci ve tmě.

Vynikající podání 3D

Výkonná 3D technologie monitorů Gioco zaručuje hladký a ničím nerušený 3D zážitek. Uživatelé si mohou užívat svoje hry v 3D prostřednictvím přiloženého DDD softwaru. Na přepnutí klasického 2D rozlišení na 3D stačí pouze stisknout příslušný hot-key na stojanu monitoru a hry automaticky „ožijí“ ve 3D. Gioco monitor je navíc schopen automaticky po připojení například k Blu-ray přehrávači spustit 3D režim.

Maximální výkon v designovém balení

Monitory Philips Gioco jsou vybaveny moderním AH-IPS panelem s LED podsvícením, které jim zaručuje věrné podání barev a široké pozorovací úhly. Pro připojení různých zařízení je k dispozici připojení HDMI a též USB 3.0 hub, který je až 10krát rychlejší než standardní USB 2.0.

Díky využití nejmodernějších technologií je design monitorů Gioco přitažlivě minimalistický a elegantní, takže se neztratí na žádném stole.

 

O MMD

Společnost MMD byla založená v roce 2009 na základě licenčního ujednání mezi společností Philips a TPV. Společnost MMD je 100% vlastněna koncernem TPV. MMD disponuje výhradními právy na prodej a marketing monitorů, televizních monitorů a průmyslových zobrazovačů Philips po celém světě. Kombinací silné značky Philips a výrobních možností společnosti TPV oslovuje MMD široké spektrum klientů s nabídkou inovativních produktů. MMD je společnost s mezinárodní působností, její ústředí sídlí na Tchaj-wanu. Centrála pro střední a východní Evropu sídlí v Praze (MMD Monitors & Displays Czech Republic). Prostřednictvím sítě místních prodejců a distributorů MMD spolupracuje se všemi předními evropskými retailovými a maloobchodními prodejci výpočetní techniky. Designová a vývojová centra společnosti sídlí na Tchaj-wanu.

Společnost MMD Monitors & Displays Czech Republic je dodavatelem monitorů značky Philips na český a slovenský trh. V České republice spolupracuje s předními českými distributory ICT technologií, jako je AT Computers, SWS, 100MEGA distribution a ABC Data. Na Slovensku pak LCD monitory Philips distribuuje prostřednictvím společnosti eD system Slovakia a ASBIS SK. Více informací o společnosti hledejte na www.mmd-p.com.

Více informací o společnosti hledejte na www.mmd-p.com.