Blesk.cz láme rekordy a nabírá náskok už i před aktuálně.cz

Podle posledních měsíčních výsledků NetMonitoru za letošní srpen předběhl nejzábavnější český zpravodajský portál www.Blesk.cz stránky aktuálně.cz. (TZ)

Téměř 1,4 milionu reálných uživatelů, kteří dohromady zhlédli skoro 125 milionů stránek – to je bilance serveru Blesk.cz za letošní srpen. Blesk.cz se tak zařadil na přední pozici mezi českými média servery a za sebou tak nechává řadu konkurentů, mj. například weby aktuálně.cz, tn.cz, lidovky.cz či deník.cz.

„Díky exkluzivnímu žurnalistickému obsahu, silnému servisnímu zpravodajství a také díky skvělému redakčnímu týmu je Blesk.cz atraktivní pro stále více uživatelů a rekordy v návštěvnosti i zhlédnutých stránkách láme prakticky každý měsíc. Překonání další mety a porážka serveru aktuálně.cz je důkazem toho, že kvalitní a jedinečné informace na Blesk.cz uživatele baví a proto je aktivně a pravidelně vyhledávají,“ komentuje výsledky ředitel integrovaného newsroomu značky Blesk Pavel Šafr.

Zdroj: NetMonitor, RU a PV, srpen 2012

Ringier Axel Springer CZ je multimediální vydavatelství s největším počtem čtenářů na českém trhu. Naše tištěné tituly čte více než 3,8 milionů z vás. Ringier Axel Springer CZ je jasnou jedničkou mezi deníkovými vydavateli, kde dosahuje více než 36% podílu na trhu. Na časopiseckém trhu je Ringier Axel Springer CZ na druhém místě a významný podíl dosahuje i na internetu.

Pod společností Ringier Axel Springer CZ působí v České republice i dvě tiskárny Ringier Axel Springer Print CZ v Praze a Ostravě.

Ringier Axel Springer CZ je součástí švýcarsko-německé vydavatelské skupiny Ringier Axel Springer Media AG, vedoucí integrované multimediální korporace ve střední a východní Evropě. Společnost se sídlem ve švýcarském Curychu vydává noviny a časopisy, provozuje webové a mobilní platformy a vlastní tiskárny. Ringier Axel Springer Media AG je joint venture společností Ringier AG a Axel Springer AG.