CZC.cz autorizovaným prodejcem monitorů značky AOC

Praha, 5. 10. 2012 – Společnost AOC oznámila, že s platností od 1. října 2012 se e-shop CZC.cz stal autorizovaným prodejcem jejích monitorů. Hned při zahájení spolupráce navíc e-shop CZC.cz získal na celý říjen exkluzivitu na prodej monitoru s označením e2343Fi, který je vybavený univerzální kolébkou pro iPhone nebo pro iPod. (TZ)

„Monitory značky AOC oceňují zákazníci po celém světě převážně díky jejich špičkovým technologiím a také díky modernímu designu. Jsme hrdí na to, že tato značka od října patří také do našeho portfolia,“ řekl Martin Baláž, produktový manažer ve společnosti CZC.cz, který bude pečovat o značku AOC.

Model AOC e2343Fi je určen pro komunitu fanoušků produktů značky Apple. S pomocí univerzální kolébky pro iPhone a iPod, která je vestavěná v podstavci, rozšíříte zobrazovací plochu fotografií uložených v iPhonu nebo iPodu. Kolébka zároveň slouží i jako dokovací stanice.

Informace o monitoru najdete zde:

http://www.czc.cz/aoc-mystage-e2343fi-lcd-monitor-23/114455/produkt

O společnosti CZC.cz

Ryze česká firma CZC.cz patří mezi největší a nejoblíbenější internetové obchodníky s počítači a elektronikou v České republice, což dokazuje i úspěch v hlasování o nejoblíbenější e-shop ShopRoku 2012. Za 13 let své existence společnost prodala 8 mil. produktů více než 1,8 mil. zákazníkům.

CZC.cz je držitelem mnoha ocenění a certifikátů, od Křišťálové lupy 2006 a 2007, certifikátů Gold Partner Microsoft či HP až po certifikát výjimečnosti společnosti TÜV SUD Czech či loga SOAP Sdružení na ochranu spotřebitelů.

Více informací o společnosti naleznete na www.czc.cz.

O společnosti AOC

AOC patří mezi nejvýznamnější světové výrobce monitorů a každoročně prodá více než 15 milionů displejů. AOC je dceřinou společností firmy TPV. U značky AOC zákazníci oceňují kromě špičkových technologií také kvalitní design a ergonomii. Další informace o společnosti AOC hledejte na www.aoc-europe.com.