Kreativní ráno s Anne Asensio vás nastartuje na celý měsíc

Praha, 13. 10. 2012 | V pátek 19. 10. 2012 se nejspíš probudíte do mrazivého podzimního rána. Bude vás ale hřát myšlenka, že se za chvíli usadíte ve Francouzském institutu, kde od 8.30 hod. začne čtvrté kreativní ráno. Promluví na něm první dáma automobilového designu Anne Asensio, která si připravila inspirativní přednášku na téma „Design Experience – originální a inovativní přístup“. (TZ)

Pokud jste nestihli registraci nebo pokud to za námi máte daleko, sledujte nás v přímém přenosu na Google Hangouts.

Minulé ranní nadšence, kteří dorazili do co-workingového centra Node5, výtečně pobavil Richard Fridrich a nakrmili profesionálové z Café Lounge. Jakub Sodomka se postaral o fotozáznam rozesmátých tváří, které uvidíte i na videu z přednášky.

O přednášející

Anne Asensio, bývalá šéfdesignérka General Motors a Renaultu, zastává v Dassault Systèmes pozici Vice President for Design Experience v listopadu 2007. Kromě toho je také je předsedkyní poroty pražské designérské soutěže Dassault Systèmes Design Challenge. Anne zodpovídá za Design Experience strategii Dassault Systèmes a jejím úkolem je zavádět inovativní designérská řešení ve firmách. Před příchodem do DS zastávala nejrůznější exekutivní role v General Motors (Advance Design Executive Director) a Renaultu (Design Director Mid-Size Cars). Anne je vystudovala dopravní design z pařížské École Nationale Supérieure des Arts Appliqués a studovala také na detroitském Center for Creative Studies

O projektu Creative Mornings

Přijďte na kreativní ráno. Připojte se k tradici, kterou založila v roce 2008 Tina Roth Eisenberg, americká designérka a blogerka. Pravidelná inspirativní setkání mají za cíl vytrhnout posluchače ze zaběhnutých rutin, propojit je s novými lidmi a usnadnit jim přístup k zajímavým názorům napříč všemi obory. Creative Mornings se na rozdíl od většiny konferencí konají ráno, aby nijak nenarušily chod pracovního dne.

Našemu týmu se podařilo získat licenci od newyorské základny, a zařadili jsme tak Prahu mezi 32 světových metropolí, ve kterých se konají inspirativní ranní sešlosti pod prestižní hlavičkou Creative Mornings pravidelně. O celý projekt se stará skupina nadšenců za podpory sponzorů.

Scénář kreativního rána

8.30 hod. Probuzení: Rozhlédněte se, nasnídejte a usaďte

9.00 hod. Inspirace: Čas na přednášku a dotazy

9.30 hod. Úsměvy, pohledy, pozdravy: Snídaně trvá, užijte si společné ráno

10.00 hod. Probuzení jinak: V práci jako vždy, pozorujte změny

Vstávejte jinak pravidelně každý měsíc.

Kde nás najdete

Creative Mornings ve světě: www.creativemornings.com

Facebook Creative Mornings Prague |Twitter Creative Mornings Prague