Samsung GALAXY S III mini – velikán v malém provedení

Praha – 11. října, 2012 – Samsung Electronics Co., Ltd., přední výrobce na trhu spotřební elektroniky a světová jednička v oblasti informačních technologií, představil Samsung GALAXY S III mini, zmenšenou verzi své vlajkové lodi v segmentu mobilních telefonů, smartphonu Samsung GALAXY S III. Samsung GALAXY S III mini uživatelům nabízí vysoký výkon, snadné intuitivním ovládáním a elegantní design se Super AMOLED displejem o velikosti 4 palců. (TZ)

Samsung GALAXY S III mini zdědil celkový vzhled po GALAXY S III s tím rozdílem, že je vše zpracováno v menším podání. Díky tomu se snadno a pohodlně uchopí a dá se jednoduše ovládat jednou rukou. Jeho rozměry jsou 121.55 x 63 x 9.85 mm. Mini pracuje s operačním systémem Jelly Bean, nejnovější verzí Android 4.1, s širokými grafickými možnostmi, rychlými přechody mezi obrazovkami a vylepšeným Google Now servisem, který umožňuje kontextové vyhledávání.

„Samsung GALAXY S III představuje novou koncepci smartphonů, která se stala populární po celém světě. Jsme proto rádi, že můžeme jeho jedinečný design a intuitivní vlastnosti nabídnout uživatelům v další, více kompaktní verzi nazvané Samsung Galaxy S III mini,“ řekl JK Shin, prezident a ředitel IT & Mobile Communications divize společnosti Samsung Electronics. „I nadále se budeme snažit o to, aby naše produkty uspokojily širokou škálu potřeb našich zákazníků,“ dodal Shin.

Samsung GALAXY S III mini si ve svém malém těle zachoval klíčové vlastnosti GALAXY S III. Patří mezi ně funkce S Voice pro ovládání telefonu hlasem, funkce Inteligentní upozornění, které vás upozorní na zmeškané hovory a zprávy jakmile telefon vezmete do ruky nebo funkce Smart Stay, která prostřednictvím kamery sleduje vaše oči a nechává displej rozsvícený po celou dobu, po kterou se na něj díváte. Nechybí ani funkce Přímé volání umožňující automaticky vytočit číslo pouhým přiložením telefonu k uchu.

K rychlému a jednoduchému sdílení dat využívá přístoj  funkci S Beam, která například umožní sdílet hudební soubor o velikosti 10 MB během pouhých dvou vteřin jednoduchým klepnutím na druhý přístroj s aktivovanou funkcí S Beam. Telefon je dále vybaven 5 Mpix fotoaparátem. V souvislosti s focením mohou uživatelé využívat funkci Buddy Photo Share, která umožňuje jednoduše a přímo z fotogalerie sdílet snímek současně se všemi přáteli, kteří jsou na fotografii zachyceni.

Samsung GALAXY S III mini se na českém trhu objeví v druhé polovině listopadu za cenu 8 999 CZK.

Pro multimediální obsah a detailnější informace navštivte www.samsungmobilepress.com

 

Samsung GALAXY S III mini – Produktové informace

Sítě HSPA 14.4/5.76 900/1900/2100
EDGE/GPRS 850/900/1800/1900
Displej 4.0” WVGA Super AMOLED
Čipset Dvoujádrový 1GHz
Operační systém AndroidTM 4.1 (Jelly Bean)
Fotoaparát 5MP AF + LED blesk / VGA přední
Video H.264, MPEG-4, H.263, VC-1
SorensonSpark, WMV7, WMV8
Nahrávání/přehrávání: 720p
Audio MP3, AMR-NB, AAC/AAC+/eAAC+,
WMA, OGG (Vorbis), FLAC
Další funkce Game/Video/ Readers/Music Hub
  Kies, KiesAir
  FM Radio (RDS)
  TouchWiz
Googl Mobile Services Google Search, Google Maps, Gmail, Google Latitude,               Google Play Store, Google Play Books, Google Play   Movies, Google Plus, YouTube, Google Talk, Google Places, Google Navigation, Google Downloads
Konektivita WiFi a/b/g/n, WiFi HT40
GPS/GLONASS
NFC
Bluetooth® 4.0(LE)
Senzory Akcelerometr, digitální kompas, světelný senzor, gyroskop
Paměť 8 GB, MicroSD až do 32GB + 8Gb RAM,
microSDup to 32GB
Rozměry 121.55 x 63 x 9.85 mm, 111.5 g
Baterie 1,500 mAh

* Všechny vlastnosti, funkce, specifikace a další informace o produktu uvedené v tomto dokumentu, včetně výhod, designu, ceny, komponentů, výkonu, dostupnosti a schopnosti výrobku, mohou být změněny bez předchozího upozornění nebo závazku.

* Android, Google, Android Market, Google Maps, YouTube, Gmail, Google Talk a Google Search jsou ochranné známky společnosti Google Inc.

O společnosti Samsung Electronics Co., Ltd.

Společnost Samsung Electronics Co., Ltd. je předním světovým výrobcem polovodičů, telekomunikačních zařízení, digitálních médií a technologií určených pro digitální konvergenci. V roce 2011 dosáhly její konsolidované tržby výše 143,1 mld. USD. Ve 205 pobočkách v 71 zemích po celém světě zaměstnává přibližně 222 000 pracovníků. Je rozdělena do dvou samostatných organizací, které koordinují činnost devíti nezávislých divizí: Digital Media & Communications, pod níž spadají Visual Display, Mobile Communications, Telecommunication Systems, Digital Appliances, IT Solutions a Digital Imaging; a Device Solutions, jež se skládá z divizí Memory, System LSI a LCD. Společnost Samsung Electronics si vydobyla uznání za špičkové výsledky, kterých dosahuje při plnění celé řady ekonomických, ekologických a sociálních kritérií, a byla vyhlášena nejudržitelnější technologickou společností z Dow Jonesova indexu udržitelnosti za rok 2011. Další informace získáte na adrese www.samsung.com.