Server Aktuálně.cz přináší výsledky krajských a senátních voleb on-line s komentářem prezidentských kandidátů

Praha, 12. října 2012 – Zpravodajský portál Aktuálně.cz bude po oba volební víkendy informovat o výsledcích sčítání hlasů krajských a senátních voleb on-line, tedy téměř minutu po minutě, jak je to běžné u sportovních přenosů. Kromě pravidelných redakčních analýz průběžně zpracovávaných výsledků bude Volební speciál serveru Aktuálně.cz obsahovat i komentář volebních výsledků od kandidátů na post prezidenta republiky.    (TZ)

Čtenáři mohou sledovat průběh sčítání hlasů pohodlně na všech přístrojích – od počítačů přes tablety až po smartphony s jakýmkoli operačním programem, a to na úrovni všech 13 krajů a 27 senátních obvodů. Díky přehledné grafice a systému vyhledávání bude možné snadno zjistit volební výsledky v každé z 6309 obcí v České republice, stejně jako počet preferenčích hlasů jednotlivých kandidátů.

Redaktoři Aktuálně.cz budou průběžně podávat zprávy o volební situaci přímo z míst největších bojů o místa v krajských zastupitelstvích a Senátu. Na základě průběžně sčítaných výsledků bude redakce zpracovávat analýzy, které osvětlí, jaký vliv budou mít výsledky voleb na další vývoj na české politické scéně. V duchu populárních VIP blogů na serveru Aktuálně.cz budou situaci komentovat aktuální kandidáti na prezidenta republiky. On-line glosář volebních výsledků najdete jak na stránkách Aktuálně.cz, tak na sociálních sítích, kde mohou redaktoři pružně reagovat na postřehy čtenářů. Další infomace o Volbách na Aktuálně.cz naleznete zde: http://aktualne.centrum.cz/domaci/volby/clanek.phtml?id=759467.

O Centrum Holdings:

Centrum Holdings je internetová společnost působící ve střední a východní Evropě, s celkovou návštěvností 6,4 milionů uživatelů. V ČR osloví měsíčně více jak 3,7 milionu návštěvníků. Provozuje například tyto produkty a služby:

Portály: Centrum.cz, Atlas.cz, Centrum.cz Mail

Obsahové weby: Aktuálně.cz, Žena.cz, Bleskově.cz, Crazycafe.cz, Deník Insider

Transakční weby: Amplión.cz, Jiskření.cz, SW.cz, dovolena.centrum.cz

Oborové a specializované weby: Cars.cz, RealityMix.cz, Stahuj.cz, Najisto.cz, Amapy.cz

Full servisová agentura pro malé a střední podniky: Agentura Najisto