Wizz Air spouští aplikaci PocketGuide na wizzair.com

Ženeva/Praha, 11. října 2012: Wizz Air, největší nízkonákladová letecká společnost ve střední a východní Evropě, dnes oznámil nové partnerství s PocketGuide Inc. a spustil další inovativní nabídku pro své zákazníky. Od 12. října nabídne Wizz Air aplikaci PocketGuide, celosvětového leadera na trhu cestovatelských audio aplikací, svým cestujícím, kteří využívají nízké ceny společnosti Wizz Air. (TZ)

Oceněná cestovatelská aplikace PocketGuide poskytuje audio prohlídky a zasvěcené tipy, kam vyrazit ve velmi zajímavých cestovatelských destinacích společnosti Wizz Air. Cestující společnosti Wizz Air si mohou aplikaci před svým výletem stáhnout na iPhone i telefony s operačním systémem Android a vychutnat si tak svůj osobní průvodcovský zážitek ihned po příletu bez poplatků za roaming. PocketGuide je jediná aplikace na trhu, která pomocí hlasových navigací provádí uživatele městem jako skutečný průvodce a zásobuje je cestou zajímavými místními historkami. Během výletu mohou uživatelé fotit, vytvářet komentáře a aplikace jedním stiskem tlačítka vytvoří 3D video z jejich zážitků na cestě. Prohlídky jsou vytvořeny dobře informovanými místními průvodci, aby zajistily, že se zákazníci společnosti Wizz Air dozví o všech skrytých drahokamech a neopomenutelných památkách ve své vybrané destinaci.

Daniel de Carvalho, manažer korporátní komunikace ve společnosti Wizz Air, řekl: “Cestující společnosti Wizz Air se už nikdy neztratí, jelikož nová aplikace PocketGuide dostupná na našem webu poskytne zákazníkům offline mapu obohacenou o vysoce kvalitní prohlídky. Aplikace PocketGuide je zdarma, uživatelé musí zaplatit pouze za obsah. Jedna prohlídka stojí €2.5 a plnohodnotný průvodcovský balíček je dostupný již od €5. Po stažení prohlídek pracuje aplikace v offline režimu, aby uchránila uživatele od poplatků za roaming. Pouze po omezenou dobu si mohou zákazníci společnosti Wizz Air užít jednu prohlídku památek dle vlastního výběru zdarma. Cestující si mohou vybrat z široké nabídky prohlídek v 85 destinacích po celém světě. Chcete-li získat svoji zkušební Wizz Air prohlídku zdarma, zaregistrujte se k této nabídce dnes na wizzair.com.”

O společnosti Wizz Air

Wizz Air je největší nízkonákladovou leteckou společností ve střední a východní Evropě a provozuje flotilu 39 letadel typu Airbus A320 z 16 základen, za pomoci 256 leteckých tras spojuje 81 destinací ve 29 zemích. U společnosti Wizz Air poskytuje tým 1,500 leteckých profesionálů špičkové služby za velmi nízké ceny, což z Wizz Airu činí oblíbenou volbu pro více než 12 milionů pasažérů v roce 2012.

O aplikaci PocketGuide

PocketGuide je oceněná cestovatelská aplikace, která poskytuje audio prohlídky po nejlepších místech a prověřené tipy, kam vyrazit v největších světových městech a turistických destinacích. Turisté si mohou aplikaci stáhnout před svým výletem na iPhone i telefony s operačním systémem Android a užít si tak svůj osobní průvodcovský zážitek ihned po příletu bez poplatků za roaming. Mohou si vybrat z množství tematických prohlídek v každém městě, ale procházecí režim je také velmi populární. Za poslední rok a půl službu využilo více než 1,2 miliónu turistů, částečně kvůli zvyšujícímu se číslu prodejních kanálů.