AOC e2251fwu USB monitor bez potřeby adaptéru

Praha, 16. 10. 2012 – Společnost AOC představila nový 22“ monitor e2251fwu z konceptu myConnect, který nepotřebuje pro svoje fungování žádný napájecí adaptér a vga/DVI kabel, stačí mu pouze běžné USB připojení. Stejným USB kabelem monitor přenáší signál a zároveň se jím i napájí. (TZ)

Stylový 22“ myConnect monitor AOC e2251fwu

Běžné USB připojení vám umožňuje zapojit do vašeho počítače anebo notebooku maximálně 6 takovýchto monitorů. V nastavení vašeho systému pak uvidíte maximálně 7 nezávislých ploch. AOC e2251fwu můžete díky rychlé odezvě 5 ms, Full HD rozlišení (1920 x 1080 pixelů) a odnímatelnému stojanu využít i jako prezentační nástroj ve vaší kanceláři.

Technické parametry:

Typ LCD panelu TN
Podsvícení W-LED
Úhlopříčka 21,5″ (54,7 cm)
Optimální rozlišení 1920 x 1080
Pozorovací úhly 170º /160º, @ C/R > 10
Formát obrazu 16:9
Doba odezvy 5 ms
Jas 150 cd/m2
Typický kontrast 800 : 1
Konektivita USB

Monitor myConnect e2251fwu je dostupný za přibližně 2700 Kč bez DPH.

Dodavatelem monitorů značky AOC na český a slovenský trh je společnost MMD Monitors & Displays Czech Republic.

O společnosti MMD

Společnost MMD byla založená v roce 2009 na základě licenčního ujednání mezi společností Philips a TPV. Společnost MMD je 100% vlastněna koncernem TPV. MMD disponuje výhradními právy na prodej a marketing monitorů Philips a AOC po celém světě. Kombinací silných značek Philips a AOC a výrobních možností společnosti TPV oslovuje MMD široké spektrum klientů s nabídkou inovativních produktů. MMD je společnost s mezinárodní působností, její ústředí sídlí na Tchaj-wanu. Centrála pro střední a východní Evropu sídlí v Praze (MMD Monitors & Displays Czech Republic). Prostřednictvím sítě místních prodejců a distributorů MMD spolupracuje se všemi předními evropskými maloobchodními prodejci výpočetní techniky. Designová a vývojová centra společnosti sídlí na Tchaj-wanu.
Společnost MMD Monitors & Displays Czech Republic je dodavatelem monitorů značek Philips a AOC na český a slovenský trh. V České republice spolupracuje s předními českými distributory ICT technologií, jako je AT Computers, SWS, 100MEGA distribution a ABC Data. Na Slovensku pak LCD monitory distribuuje prostřednictvím společnosti eD system Slovakia a ASBIS SK. Více informací o společnosti hledejte na www.mmd-p.com.