Společnost Mio spustila portál pro partnery – Mio Partner

Praha, 17. října 2012 – Mio, přední světový dodavatel přenosných navigačních zařízení, spustil v ČR i SR nový projekt pro podporu partnerského kanálu. Nový portál Mio Partner (www.miopartner.cz) představuje příležitost pro zúročení prodejních úspěchů navigací Spirit a dalších produktů Mio. Odměnou může být i Apple iPad2. (TZ)

Portál Mio Partner je postaven na motivačním programu s jednoduchým systémem bodového hodnocení, za které lze získat praktické i stylové odměny. MioBody jsou přidělovány na základě prodejních výsledků daných počtem prodaných navigací v předešlém měsíci a hodnota bodů se liší dle typu navigace.

Fungování portálu je velmi jednoduché a ovládá se jako běžný e-shop. Nejprve reseller z ČR nebo SR vyplní registrační údaje a po potvrzení se může přihlásit. Na konci měsíce jsou na jeho bodové konto připsány MioBody a o jejich každé změně jsou partneři informováni hned po přihlášení. Dle stavu bodového konta si pak lze vybrat odpovídající odměny, mezi kterými je například i Apple iPad2 či jiné praktické věci na cestování a zábavu.

Navíc do konce října 2012 získá každý registrovaný partner 20 MioBodů zdarma.

„Podpora a motivace našich partnerů je nedílnou součástí naší obchodní strategie. Nabízíme navigace s bezkonkurenčním poměrem ceny a výkonu, avšak pouze s podporou našich partnerů jsme schopni jejich výhody prezentovat koncovým zákazníkům,“ říká Tomáš Kudweis, obchodní a marketingový manažer Mio pro ČR a SR.  „Po rozšíření distribuce o dalšího partnera přichází portál Mio Partner jako další krok v posilování pozice navigací Mio na Českém i Slovenském trhu. Jsme si vědomi výhod a výjimečnosti samostatných navigací, a díky našim partnerům se nám daří o nich přesvědčovat i zákazníky,“ dodává T. Kudweis.

V České republice má na navigace Mio uzavřenou distribuční smlouvu společnosti eD‘ system Czech a ELKO Trading, na Slovensku pak společnost LC Trading.

Chcete-li získat další informace o službách, produktech a maloobchodních cenách, navštivte, prosím, www.mio.com/cz nebo kontaktujte vašeho regionálního zástupce Mio.

O společnosti Mio

Společnost Mio Technology vyvíjí a prodává produkty, které svým uživatelům umožňují využít poslední novinky v mobilních službách. Společnost byla založena v květnu 2002 a nyní působí na Tchaj-wanu, v Číně, Evropě, Severní Americe, Austrálii, Japonsku a Jižní Koreji. Mio Technology celosvětově zaměstnává více jak 1700 lidí a své produkty prodává ve více jak 58 zemích. Mio Technology je momentálně jedničkou na trhu s GPS
v regionu střední a východní Evropy*. Celosvětově obsazuje třetí příčku.

Mio předpovídá, že mobilní život a mobilní obchod bude v budoucnu základem každodenního života. Produkty, zahrnující autonavigace, osobní navigace a navigační PDA systémy, byly vyvinuty se zaměřením na potřeby zákazníků. Slogan značky Mio, „Explore More“, tedy „Objevte více“, vychází ze snahy zlepšit cesty, kterými lidé vnímají svět, a dát uživatelům vědět, že ho mohou objevovat jednoduše a svobodně.