Tech Data získala ocenění „Cisco distributor roku 2012“

Praha, 17. 10. 2012 – Tech Data Distribution získala od české pobočky společnosti Cisco ocenění Partner of The Year 2012 v kategorii distributor roku. Obdobné ocenění putuje do Tech Data už potřetí za poslední čtyři roky. (TZ)

Společnost Cisco vyhlásila v rámci partnerského dne nejlepší partnery za rok 2012. Vítěze vybírala v celkem devíti kategoriích, Tech Data ovládla kategorii distributor roku. Cisco ocenilo zejména realizaci výjimečných projektů, nárůsty prodejů, vynikající spolupráci či celkový přístup k technologiím.

„V loňském roce naši partneři dosáhli opravdu vynikajících výsledků. Partnerský den a tato ocenění jsou jen malým poděkováním za spolupráci a věřím, že i v příštím roce budeme společně v dobrých výsledcích pokračovat,“ řekl Martin Kaftan, ředitel partnerského prodeje společnosti Cisco.

„Ocenění od společnosti Cisco si velmi vážíme a jsme na něj opravdu hrdí. Zároveň jej chápeme jako potvrzení faktu, že směr a aktivity, které jsme před lety nastartovali v naší spolupráci, jsou správné. V neposlední řadě je to i závazek, který máme vůči našim zákazníkům. Závazek, který říká, že vysoká kvalita služeb v oblasti obchodní i technické podpory musí být doplněna neustálou invencí,“ říká Jaroslav Salva, ředitel českého Azlanu, VAD divize společnosti Tech Data Distribution.

Více informací o společnosti Tech Data Distribution najdete na www.techdata.cz; www.techdata.sk.

O společnosti Tech Data Distribution

Firma Tech Data Distribution, s.r.o., je přední distributor výpočetní a komunikační techniky, digitální spotřební elektroniky a software pro český a slovenský trh. Společnost byla založena v polovině roku 1991 v Praze pod názvem Expert & Partner. V dubnu 1993 se stala součástí celoevropské distribuční sítě Computer 2000, vlastněné od roku 1999 americkou distribuční firmou Tech Data Corporation. V distribuční nabídce Tech Data Distribution naleznete produkty nejdůležitějších výrobců ze všech oblastí výpočetní a komunikační techniky. V březnu 2004 úspěšně proběhla integrace společnosti Azlan. K obsluze svých zákazníků využívá logistické centrum v Boru u Tachova, které v rámci Tech Data Corporation patří mezi největší na světě.

O společnosti Tech Data Corporation

Společnost Tech Data Corporation je předním světovým distributorem produktů, řešení a služeb v oblasti informačních technologií. Díky propracované logistice a službám s přidanou hodnotou pomáhá 125 000 resellerům ve více než 100 zemích po celém světě efektivně uspokojovat požadavky koncových uživatelů na nejrůznější technologie.  Společnost se umístila v žebříčku Fortune 500 na 109. místě a dosáhla tržeb ve výši 26,5 mld. USD za poslední fiskální rok, který skončil 31. ledna 2012. Více informací najdete na: www.techdata.com.